STOPIEŃ METALOWY II do badań kończyn dolnych - kolory

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
1 399,99 zł
/ szt. brutto
Podest ma zastosowanie podczas przeprowadzania badań i oględzin kończyn dolnych, w trakcie gdy pacjent znajduje się w pozycji stojącej. Ma to miejsce m. in. w trakcie badania USG Doppler.
Stopnie metalowe STM posiadają stabilną, stalową konstrukcję malowaną proszkowo. Sam podest został wykonany z materiału HPL który jest bardzo wytrzymały i odporny na ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne, chemiczne i termiczne.
Produkt znajduje swoje zastosowanie zarówno w przychodniach i szpitalach jak i gabinetach prywatnych.

Waga stopnia: +/- 20 kg.

MATERIAŁ:

Stopnie są wykonane z płyty HPL. Nie jest to typowy materiał antypoślizgowy. Użyta została płyta HPL, ponieważ jest odporna na ścieranie, zadrapania i uderzenia oraz jest wodoodporna.Czas realizacji zamówienia od 3 do 21 dni roboczych.

Ważna informacja odnośnie kolorów!

Kolory produktów przedstawione w sklepie mają charakter wyłącznie orientacyjny i mogą różnić się od rzeczywistych kolorów tapicerek i stelaży.

jednostka miary szt.
SKU 5515
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, chirurgii, chirurgii naczyniowej, flebologii, internie, ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Dodano przez BOK6
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.