Materiały Biurowe

Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Filtry

Produkty 6

Ustaw kierunek rosnący
 1. %

  Papier ksero A4 – ryza

  -17%
  Cena regularna 29,99 zł
  / szt. brutto
  24,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 2. Papier ksero A5

  19,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 3. Dostępność: tak
 4. Dostępność: tak
 5. Dostępność: tak
  Kod produktu: BEZ NADRUKU
 6. Dostępność: tak

Produkty 6

Ustaw kierunek rosnący
Funkcjonowanie placówek medycznych to nie tylko praca pielęgniarek oraz lekarzy czy ogólnie szeroko pojętej grupy pracowników służby zdrowia, ale również osób wykonujących swe obowiązki w administracji. Żeby Ci ostatni mogli świadczyć również swoje usługi na wysokim poziomie, niezbędne są materiały biurowe, dzięki którym ich praca będzie łatwiejsza i będzie mogła odbywać się bez niepotrzebnych opóźnień. Działania lekarskie oraz administracyjne muszą iść ze sobą w parze, dlatego też w tej kategorii znalazły się najpotrzebniejsze artykuły niezbędne do prawidłowego obiegu dokumentacji dotyczącej pacjenta.
W zależności od Państwa potrzeb przygotowaliśmy m.in. rozszerzone koperty bez nadruku oraz z nadrukiem. Służą one do opisywania historii zdrowia i choroby pacjenta w celu przechowywania dokumentacji medycznej. Stworzone zostały z grubego papieru, co sprawia, że są znacznie wytrzymalsze i trwalsze niż tradycyjne koperty. Ponadto w tej kategorii znalazły się rolki termiczne oraz papier ksero, które znajdą swe zastosowanie np. w drukarkach.
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.