Defibrylatory

Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Filtry

Pozycji 1-12 z 18

Ustaw kierunek rosnący
Strona
 1. Defibrylator Philips FRx

  6 999,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 2. Defibrylator Philips HS1

  Od 6 499,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 3. Dostępność: tak
 4. Defibrylator Zoll AED Plus CPR-D-padz

  6 999,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 5. Dostępność: tak
 6. Zestaw szkoleniowy PHILIPS FRx

  499,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 7. Zestaw szkoleniowy PHILIPS HS 1

  749,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 8. Defibrylator Samaritan PAD 350 P

  6 499,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 9. Defibrylator Samaritan PAD 500 P

  7 999,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 10. Defibrylator Samaritan PAD 360 P

  6 999,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 11. Dodatkowy pilot do zestawu szkoleniowego Samaritan Trainer

  599,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 12. Dodatkowe elektrody treningowe do zestawu szkoleniowego Samaritan Trainer

  Od 199,99 zł
  / kpl. brutto
  Dostępność: tak

Pozycji 1-12 z 18

Ustaw kierunek rosnący
Strona
W tej kategorii naszego sklepu z wyposażeniem medycznym czeka na Ciebie bogata selekcja defibrylatorów AED. Są to przenośne urządzenia zaprojektowane z myślą o nieprzeszkolonym użytkowniku — inaczej mówiąc, o osobach bez wykształcenia ani doświadczenia ratowniczego lub lekarskiego. Kluczowym aspektem jest więc tutaj prosta i intuicyjna obsługa, a także daleko idąca automatyzacja całego procesu. Dzięki temu doraźne działania z zakresu BLS (Basic Life Support, czyli szeroko rozumianej pierwszej pomocy) zyskują na skuteczności.

Przenośne defibrylatory AED — sprzęt medyczny dla miejsc publicznych

Obsługa defibrylatorów przenośnych z założenia jest na tyle prosta, że poradzi sobie z nią nawet użytkownik bez doświadczenia medycznego pod wpływem stresu. Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje urządzeń z segmentu AED — automatyczne oraz półautomatyczne. Te ostatnie są w stanie samodzielnie określić stan osoby poszkodowanej (na podstawie oceny rytmu serca poprzez elektrody przyklejone do klatki piersiowej), a następnie zweryfikować, czy odpalenie ładunku elektrycznego jest zalecane. To do użytkownika należy jednak ostateczne zatwierdzenie. W przypadku modeli w pełni automatycznych udział osoby obsługującej ogranicza się do rozmieszczenia elektrod.

Kiedy należy stosować defibrylator przenośny AED? Urządzenia tego typu ratują życie w przypadku nagłego zatrzymania akcji serca. Ładunek elektryczny ma na celu swego rodzaju zresetowanie układu bodźcoprzewodzącego serca, który jest odpowiedzialny za jego prawidłową pracę — co prowadzi do przywrócenia normalnego funkcjonowania organizmu.

Urządzenia z tej kategorii znajdują powszechne zastosowanie w intensywnie uczęszczanych miejscach publicznych — na dworcach, lotniskach, w galeriach handlowych, placówkach oświatowych, a także wielkopowierzchniowych obiektach komercyjnych i wystawowych, halach widowiskowych czy też sportowych.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty

Wśród propozycji naszego sklepu internetowego znajdziesz wiele wariantów przenośnych defibrylatorów AED — szczegółowa specyfikacja techniczna zawarta została w opisach produktowych. Oferujemy także szereg akcesoriów i peryferii. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.