Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam

Kontakt

Handlowcy hurtowni medycznej AdMed s.c. czekają na telefon od Ciebie! Nasz dział handlowy to aż dwadzieścia numerów telefonów. Możesz także skontaktować się z nami drogą mailową. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi!

AdMed s.c. to wyjątkowy sklep medyczny, w którym wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Chcemy zaoferować Wam jak najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości produktów. U nas znajdziecie Państwo artykuły sprawdzonych marek i producentów, prezentowane w ofercie zawsze w cenach brutto. Wiemy, że w relacjach biznesowych liczy się komfort wzajemnego kontaktu. Dlatego przypominamy o działaniu wygodnej infolinii hurtowni medycznej AdMed s.c., która jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Na naszej stronie internetowej możecie też zostawić swój numer kontaktowy. Na pewno oddzwonimy.

Dział Handlowy:
Pracujemy dla Ciebie:
8:00 – 16:00 (poniedziałek – piątek)
nieczynne (sobota - niedziela)

Formularz kontaktowy

Klikając WYŚLIJ wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez firmę AdMed danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
Jeżeli chciałbyś na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z zakupionym produktem oraz mieć szybki dostęp do naszej oferty i promocji, prosimy o wyrażenie zgody na:
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.