Kontakt

Handlowcy hurtowni medycznej ADMED czekają na telefon od Ciebie! Nasz dział handlowy to aż dziewięć numerów telefonów. Możesz także skontaktować się z nami drogą mailową. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi!

ADMED to wyjątkowy sklep medyczny, w którym wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Chcemy zaoferować Wam jak najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości produktów. U nas znajdziecie Państwo artykuły sprawdzonych marek i producentów, prezentowane w ofercie zawsze w cenach brutto. Wiemy, że w relacjach biznesowych liczy się komfort wzajemnego kontaktu. Dlatego przypominamy o działaniu wygodnej infolinii hurtowni medycznej ADMED, która jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Na naszej stronie internetowej możecie też zostawić swój numer kontaktowy. Na pewno oddzwonimy.

Adres
Zachodnia 7a
62-800 Kalisz
POLAND
Nr konta
Alior Bank:
06 2490 0005 0000 4500 4717 4571
FAX
0048 62 751 24 02
Dział Handlowy:
Pracujemy dla Ciebie:
8:00 – 16:00 (poniedziałek – piątek)
nieczynne (sobota - niedziela)

Formularz kontaktowy

Klikając WYŚLIJ wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez firmę AdMed danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie.
Jeżeli chciałbyś na bieżąco otrzymywać najnowsze informacje związane z zakupionym produktem oraz mieć szybki dostęp do naszej oferty i promocji, prosimy o wyrażenie zgody na: