zgrzewarki

Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Filtry

Produkty 6

Ustaw kierunek rosnący
 1. Zgrzewarka Compact

  999,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 2. Zgrzewarka F-300

  1 099,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 3. Zgrzewarka Best Thermo-Sealer

  1 399,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 4. Zgrzewarka Smart

  2 199,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 5. Zgrzewarka Seal 320

  1 499,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 6. Zgrzewarka Smart +

  3 499,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak

Produkty 6

Ustaw kierunek rosnący
Higiena to podstawa każdego gabinetu medycznego oraz kosmetycznego — wszelkie niedociągnięcia w tym zakresie wpływają nie tylko na komfort, ale przede wszystkim na zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów lub klientów. W tej kategorii czeka na Ciebie selekcja urządzeń wykorzystywanych w procesie sterylizacji narzędzi. Znajdziesz tutaj wysokiej klasy zgrzewarki rolkowe, kompatybilne z gotowymi opakowaniami oraz specjalnymi rękawami o różnej szerokości. Tak przygotowane i zabezpieczone narzędzia mogą zostać skutecznie oczyszczone w autoklawie.

Zgrzewarka do sterylizacji — sprzęt medyczny

Urządzenia z tej kategorii wykorzystywane są do zgrzewania specjalnych pakietów papierowo-foliowych, zaprojektowanych z myślą o dezynfekcji i przechowywaniu narzędzi medycznych lub kosmetycznych. Sprzęt, który tutaj znajdziesz opiera się na impulsowej technice działania — silikonowy docisk w połączeniu z dynamicznym skokiem temperatury skutecznie scala poszczególne warstwy opakowania. Następnie zamknięty fragment zostaje odcięty przez wbudowane ostrze.

Narzędzia zabezpieczone w tak przygotowanych pakietach mogą zostać poddane sterylizacji w autoklawie, czyli jednej z najprostszych i najbardziej wydajnych metod usuwania zanieczyszczeń w kontekście medycznym. Czynnikiem odpowiedzialnym za oczyszczanie jest w tym przypadku nasycona para wodna o temperaturze około 130 stopni Celsjusza. Opakowania papierowo-foliowe umożliwiają czynnikowi dotarcie do narzędzi — należy jedynie zadbać o to, by opakowania wzajemnie się nie zasłaniały.

Rolkowa zgrzewarka medyczna - intuicyjna obsługa

W ramach naszej ofert znajdziesz wiele różnych wariantów medycznych zgrzewarek rolkowych do sterylizacji. Sprawdź opisy konkretnych produktów, aby dowiedzieć się więcej na temat parametrów oraz indywidualnych cech poszczególnych pozycji. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych kategorii naszego sklepu internetowego. Skontaktuj się z nami w przypadku jakichkolwiek wątpliwości — nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania.
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.