pozostałe

Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Filtry

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
 1. %

  Rękawice ochronne HDPE, foliowe, uniwersalne - op. 100 szt.

  -40%
  Cena regularna 4,99 zł
  / op. brutto
  2,99 zł
  / op. brutto
  Dostępność: tak
 2. Dostępność: tak

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
W tej kategorii otrzymacie Państwo rękawiczki ochronne, które wykonane zostały z wysokiej jakości polietylenu o zwiększonej gęstości. Artykuły te przeznaczone zostały do prac niskiego ryzyka. Nie stanowią bowiem tak skutecznego zabezpieczenia jak ich odpowiedniki nitrylowe, lateksowe czy choćby winylowe. Niemniej ich podstawowym zadaniem jest izolacja dłoni od wszelkiego rodzaju drobnoustrojów i ograniczenie możliwości przenoszenia ich z powierzchni na powierzchnie.

Dlatego też rękawiczki ochronne z polietylenu najczęściej swoje zastosowanie znajdują w szeroko rozumianym przemyśle spożywczym, czyli wszędzie tam, gdzie dochodzi do kontaktu z żywnością. Produkty te odporne są na rozrywanie, przez co w szczególności w dobie pandemii powinny być bardzo często wykorzystywane.
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.