Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam

O Firmie

Firma AdMed s.c. specjalizuje się w zaopatrzeniu Służby Zdrowia w artykuły medyczne, z dużym naciskiem na Ginekologię, Ultrasonografię, Urologię i ogólnie pojętą Medycynę.

Zaufało nam tysiące lekarzy i farmaceuci w całej Polsce, doceniając w nas profesjonalizm, wysoką jakość oferowanych materiałów, bardzo korzystne ceny, co za tym idzie oszczędności w Państwa portfelu.

Współpracujemy z wieloma Centrami Medycznymi z całej Polski, Zakładami Niepublicznej Opieki Zdrowotnej, Szpitalami, Gabinetami Prywatnymi, a także Grupami Farmaceutycznymi.

Nieustannie jesteśmy obecni w całej Polsce na Zjazdach, Konferencjach, Sympozjach Medycznych. Znajdziecie nas Państwo również w Specjalistycznej Prasie Medycznej.

Oferta AdMed s.c. jest przejrzysta i bardzo czytelna, co odróżnia nas od firm konkurencyjnych. Posiadamy najbogatszą ofertę na rynku. Mamy blisko 10000 rożnego rodzaju artykułów medycznych. Przedstawione ceny są cenami brutto. W przeciwieństwie do innych nie ukrywamy wysokiego podatku VAT, podając ceny netto.

Główna idea polityki AdMed s.c. jest taka, że to my mamy hurtownie, a Państwo Gabinety Lekarskie. Dlatego nie zmuszamy do zakupu tysięcy, setek czy dziesiątek sztuk, byście mogli Państwo uzyskać dobrą cenę.

W ADMED kupując detaliczne ilości, uzyskujecie Bardzo Dobre Ceny.
"Czas to pieniądz"
dlatego jako jedyni dajemy gwarancję, że produkty zamówione do godziny 17:00, zostaną dostarczone na drugi dzień roboczy przez kuriera specjalistycznej firmy spedycyjnej pod wskazany adres w całej Polsce.

Za zakupione artykuły medyczne można dokonać płatności za pomocą przelewu bankowego po otrzymaniu przesyłki bądź za pobraniem. To Państwo decydujecie o formie płatności, ponieważ zależy nam, aby była ona dopasowana do Państwa potrzeb.

Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.