Pulsoksymetry

Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Filtry

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
 1. Pulsoksymetr napalcowy Yonker YK-81 OLED

  -33%
  Cena regularna 89,98 zł
  / szt. brutto
  59,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 2. %

  Pulsoksymetr napalcowy JUMPER JPD-500D OLED

  -33%
  Cena regularna 89,98 zł
  / szt. brutto
  59,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 3. Dostępność: tak
  Kod produktu: K1

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
Kompaktowe i — co ważne — proste w użytkowaniu urządzenia do bezinwazyjnego pomiaru nasycenia tlenem hemoglobiny. Pulsoksymetry dostępne w naszej ofercie zostały opracowane z myślą o wykorzystaniu w szpitalach, przychodniach oraz innych jednostkach medycznych. Z uwagi na intuicyjną i nieskomplikowaną obsługę mogą być jednak bez problemu stosowane także w warunkach domowych. Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje modele dla osób dorosłych, jak również te dostosowane do badania dzieci i młodzieży.

Pulsoksymetry dla dzieci i dorosłych — sklep ogólnomedyczny online

Pulsoksymetr to niewielkie urządzenie zakładane na palec osoby badanej. Poza pomiarem nasycenia hemoglobiny tlenem sprzęt wskazuje również tętno pacjenta. Do codziennej obsługi urządzeń z tej kategorii wystarczy zaledwie jeden przycisk — automatyczne wyłączenie następuje po kilku sekundach bezczynności, co dodatkowo wydłuża czas pracy na baterii. Więcej informacji na temat cech oraz specyfikacji poszczególnych modeli znajdziesz w opisach konkretnych pozycji z naszej oferty.
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.