Dystrybutory wody

Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Filtry

Produkty 11

Ustaw kierunek rosnący
 1. Dystrybutor wody Prime Elegance

  Dostępność: tak
 2. Nablatowy dystrybutor wody Prime Elegance UV

  Dostępność: tak
 3. Dostępność: tak
 4. Dostępność: tak
 5. Dystrybutor wody Prime Compact

  4 299,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 6. Dystrybutor wody Prime High Class UV

  Dostępność: tak
 7. Dystrybutor wody Prime ECO

  Od 1 899,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 8. Dystrybutor wody Prime Eco Star

  Dostępność: tak
 9. Nablatowy jonizator wody Prime 701S

  3 999,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 10. Podblatowy jonizator wody Prime 701S

  4 999,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 11. System uzdatniania wody YESON RO

  2 999,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak

Produkty 11

Ustaw kierunek rosnący
Rozwiązania dla domu, biura oraz obiektów użyteczności publicznej. W tej kategorii znajdziesz wysokiej klasy dystrybutory wody dostępne w kilku wariantach o zróżnicowanej specyfikacji i zakresie funkcji. Oferujemy modele, które zostały opracowane z myślą o użytku w ogólnie dostępnej przestrzeni o dużym ruchu, jak również te przeznaczone dla stref wyłącznie dla personelu lub gości. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty — więcej szczegółów na temat konkretnych urządzeń i akcesoriów znajdziesz w opisach naszych pozycji.

Dystrybutory, jonizatory i systemy uzdatniania wody dla obiektów publicznych


Odpowiednie nawodnienie to jedna z podstaw prawidłowego funkcjonowania w ciągu dnia. Średnie zapotrzebowanie u osoby dorosłej to od 1,5 do aż 3 litrów, w zależności od masy ciała, wieku oraz wielu innych czynników. Decydując się na montaż dystrybutora w intensywnie uczęszczanym miejscu dbasz tym samym o komfort swoich gości, pacjentów lub pracowników. Nie bez powodu tego typu urządzenia są częstym obrazkiem w biurach, urzędach, a także szpitalach i innych placówkach medycznych.

W ramach naszej oferty znajdziesz kilka różnych wariantów tego rodzaju sprzętu. Począwszy od klasycznych modeli wolnostojących, aż po rozwiązania nablatowe, które świetnie sprawdzą się w przestrzeni biurowej oraz w domowym zaciszu. Ponadto oferujemy również nowoczesne dystrybutory z dodatkową baterią dotykową. Dzięki temu możesz cieszyć się zimną, ciepłą, a w przypadku niektórych modeli także gazowaną wodą, kiedy tylko masz na to ochotę.

Dodatkową zaletą jest fakt, że modele dostępne w tej kategorii wyposażone są w wewnętrzny filtr — dzięki temu mogą one pozyskiwać płyn bezpośrednio z sieci, co eliminuje konieczność zakupu dodatkowych baniaków. Nasza oferta obejmuje również jonizatory przepływowe oraz energooszczędne systemy uzdatniania do domu lub gabinetu.

Zapraszamy tym samym do zapoznania się z pełnym wymiarem naszej oferty dystrybutorów wody. Jednocześnie zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych kategorii naszego sklepu internetowego z wyposażeniem dla placówek medycznych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje.
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.