Otoskopy

Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Filtry

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
  1. Dostępność: tak
  2. Otoskop Pocket LED Welch Allyn - różne kolory

    699,99 zł
    / szt. brutto
    Dostępność: tak

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
Odpowiednie narzędzia i akcesoria medyczne to podstawa dla każdego badania specjalistycznego — zarówno w kontekście precyzji i wiarygodności rezultatów, jak i komfortu oraz bezpieczeństwa pacjenta. Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje również otoskopy, dostosowane do użytku w gabinetach oraz placówkach medycznych, a także w zaciszu własnego domu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji — więcej informacji na temat specyfikacji technicznej jest dostępne w opisach poszczególnych pozycji.

Otoskopy — sprzęt ogólnomedyczny

Czym jest otoskop? Mówiąc krótko, jest to narzędzie służące do przeprowadzania badania wziernikowego przewodu słuchowego. Modele dostępne w naszej ofercie wyposażone zostały w dodatkowe oświetlenie LED, które poprawia widoczność kanału ucha oraz błony bębenkowej. Dodatkowe zalety to solidna budowa odporna na zarysowania, możliwość powiększenia optycznego oraz komplet wymiennych wzierników. Zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.