ultrasonografy

Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Filtry

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
 1. %

  Ultrasonograf Fast z jedną głowicą

  -22%
  Cena regularna 29 999,00 zł
  / szt. brutto
  23 500,00 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 2. %

  Ultrasonograf Blue

  -13%
  Cena regularna 54 999,00 zł
  / szt. brutto
  47 990,00 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 3. %

  Ultrasonograf DermaMed

  -1%
  Cena regularna 40 000,00 zł
  / szt. brutto
  39 500,00 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
Jednymi z najbardziej podstawowych urządzeń używanych do diagnostyki obrazowej są z pewnością ultrasonografy. Te sprzęty medyczne przyzwyczaiły nas do tego, że są dość sporych rozmiarów, przez co praktycznie niemożliwe stało się ich przenoszenie. Z tego względu powstały wersje mobilne tych urządzeń, które są znacznie bardziej poręczne i pozwalają na tzw. “badanie w terenie”.

Dostępne w naszej ofercie ultrasonografy mobilne umożliwią przeprowadzenie diagnostyki obrazowej w nagłych przypadkach m.in. u pacjentów, którzy nie mogą samodzielnie się poruszać, a także podczas nieszczęśliwych wypadków, gdzie potrzebna jest szybka konsultacja ortopedy. Urządzenia te pozwalają na długi czas pracy na naładowanej baterii, a także na stosunkowo szybkie uruchomienie, dzięki czemu przeprowadzenie badania jest możliwe niemal natychmiast.
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.