Destylarki

Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Filtry

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
 1. Destylarka STEEL 4L

  699,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 2. Destylarka STEEL+ 4L

  749,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 3. Destylarka STANDARD 4 litry

  599,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
  Kod produktu: DS

Produkty 3

Ustaw kierunek rosnący
Destylator do wody działa na zasadzie destylacji, czyli procesu polegającego na odparowaniu wody, a następnie skropleniu jej pary, aby uzyskać wodę oczyszczoną. Proces ten usuwa z wody większość zanieczyszczeń, w tym minerały, związki organiczne, zanieczyszczenia chemiczne oraz bakterie.


Destylowana woda jest często używana do zasilania autoklawów, ponieważ jest oczyszczona z zanieczyszczeń, minerałów i innych substancji, które mogłyby spowodować osadzanie się na elementach autoklawu lub w próbkach, co może prowadzić do problemów z działaniem urządzenia lub zanieczyszczenia próbek. Używanie destylowanej wody w autoklawie pomaga również zapobiegać osadzaniu się minerałów na elementach wewnątrz urządzenia, co może prowadzić do uszkodzeń i konieczności częstszego czyszczenia lub konserwacji.


Oto ogólny opis działania destylatora do wody:

 • Podgrzewanie wody: Destylator do wody zwykle zawiera komorę, w której woda jest podgrzewana do wrzenia. Woda jest ogrzewana, a jej para unosząca się w górę przechodzi przez system chłodzenia.
 • Odparowywanie: Gdy woda osiągnie temperaturę wrzenia, woda zamienia się w parę wodną, która jest lekka i unosząca się w górę.
 • Chłodzenie: Para wodna przemieszcza się z komory destylatora do chłodnicy, gdzie zostaje schłodzona. Chłodzenie powoduje kondensację pary wodnej z powrotem w ciekłą wodę.
 • Oczyszczona woda: Skroplona woda, która wynika z kondensacji pary, jest zbierana w oddzielnym pojemniku. Ta woda jest zazwyczaj oczyszczona z większości zanieczyszczeń, w tym bakterii, minerałów i związków chemicznych, które mogły być obecne w wodzie surowej.
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.