Strona sklepu AdMed Medical Partner s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej?
Potwierdzam
Rejestr mycia i dezynfekcji narzędzi został stworzony z myślą o gabinetach stomatologicznych, które potrzebują dokładnego zapisu procesów czyszczenia i dezynfekcji narzędzi. Rejestr ten jest wymogiem nałożonym na każdy gabinet stomatologiczny; musi być przechowywany minimum 10 lat wstecz, dlatego warto zadbać o to, by wszystkie zapisy były uporządkowane i czytelne.
Księga monitorowania procesu sterylizacji została stworzona dla gabinetów stomatologicznych, które potrzebują pełniejszej dokumentacji procesu sterylizacji narzędzi. Dokumentacja procesów sterylizacji jest wymogiem nałożonym na każdy gabinet stomatologiczny; musi być przechowywana do minimum 10 lat wstecz, więc dobrym pomysłem jest przechowywanie wszystkich zapisów w sposób uporządkowany i czytelny.
Księga monitorowania procesu sterylizacji Księga monitorowania procesu sterylizacji została stworzona z myślą o gabinetach stomatologicznych i kosmetycznych, które potrzebują pełniejszej dokumentacji procesu sterylizacji. Dokumentacja procesów sterylizacji jest wymogiem prawnym dla tych gabinetów i musi być przechowywana przez co najmniej 10 lat, dlatego warto, aby wszystkie zapisy były uporządkowane i czytelne.
Każda strona książki została zaprojektowana tak, aby szczegółowo opisywać procesy sterylizacji, uwzględniając wszystkie istotne informacje i paski kontrolne.
Pola do opisania:
Rodzaj użytego wskaźnika
Skład wsadu (określający ilość i jego lokalizację)
Lokalizacja w autoklawie
Miejsce na podłączenie wskaźnika kontroli sterylizacji
Pole na wpisanie dodatkowych informacji
Miejsce na umieszczenie wydruku z autoklawu lub inkubatora
Miejsce na podpis i pieczątkę osoby wykonującej sterylizację
Zalety książki:
Miejsce na 224 wpisy
Wyznaczone pola na opisanie daty, godziny i osoby odpowiedzialnej za proces sterylizacji
Karta tytułowa
Przejrzysty i łatwy do przechowywania
Wygodny format A4
Okładka umożliwiająca wpisanie za jaki okres odpowiada książka
Pierwsza strona umożliwia określenie zakresu dat, wpisanie danych placówki oraz informacji o urządzeniu, w którym przeprowadzono sterylizacje.
Księga szczepień stanowi rejestr szczepień wykonanych w placówce medycznej. Znajdują się w niej dane osobowe pacjenta oraz niezbędne informacje na temat: rodzaju szczepionki, daty przeprowadzenia szczepienia, miejsca podania szczepionki, nazwy i numeru serii szczepionki.
Wykaz przyjęć ambulatoryjnych jest prowadzony przez placówki udzielające ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych. Zawiera dane pacjentów, oraz udzielanych im świadczeń.
Książka ruchu chorych pozwala na rejestrowanie przyjęć, wypisów, przeniesień i zgonów wewnątrz placówki medycznej. Wpis do księgi zawiera dane pacjenta, rozpoznanie wstępne, dane lekarza prowadzącego, datę godzinę przyjęcia/wypisu, informację dokąd pacjent został przeniesiony lub datę i godzinę zgonu.
Księga bloku operacyjnego stanowi rejestr przeprowadzonych zabiegów operacyjnych. Jest ściśle powiązana z księgą główną - podaje się w niej numer wpisu do księgi głównej. Wpis do księgi bloku operacyjnego zajmuje jedną kartkę i zawiera dane pacjenta, informacje o rozpoznaniu przedoperacyjnym, dane lekarza kierującego i kwalifikującego.
Księga główna szpitala to rejestr przyjęć do i wypisów ze szpitala. Wpis do księgi musi zawierać pełne dane pacjenta, imię i nazwisko (równiez panieńskie), nr PESEL, datę urodzenia, stan cywilny, adres zamieszkania chorego oraz najbliższego członka rodziny, stopień pokrewieństwa z pacjentem. Dotatkowo we wpisie znajdą się informacje o dacie przyjęcia i wypisu, ilości dni spędzonych w szpitalu i rozpoznaniu lekarskim.
Księga zabiegów jest to wykaz przeprowadzonych zabiegów w placówkach medycznych. Wpis do księgi zawiera dane pacjenta - imię, nazwisko oraz PESEL, dane osoby zlecającej zabieg, czyli imię, nazwisko, nr prawa wykonywania zawodu, tytuł zawodowy oraz własnoręczny podpis. Dodatkowo opisuje się rodzaj i przebieg zabiegu oraz podaje dane osoby wykonującej zabieg - podobnie jak w przypadku zlecającego - imię, nazwisko, tytuł zawodowy, numer prawa wykonywania zabiegu oraz podpis.
Księga transfuzji pozwala na prowadzenie rejestru przeprowadzonych przetoczeń. Zawiera kompletne dane dotyczące transfuzji, w tym dane biorcy, wyników zgodności z krwią dawcy, informacje o przetaczanych składnikach krwi, objętości a także danych osób biorących udział w przetoczeniu - osoby wykonującej transfuzję oraz lekarza odpowiedzialnego za przebieg przetoczenia.
Validate your login