Wkładka T de Oro GOLD – nova T

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
199,99 zł
/ szt. brutto
Na pierwszy rzut oka sama wkładka niczym się nie różni od pozostałych. W rzeczywistości jest jednak inaczej. Zasadniczą różnicą jest zawartość złotego rdzenia o średnicy 0.10 mm. Obecność złota nie jest bez znaczenia. Złoto jest metalem szlachetnym, do którego najlepiej przylega miedź. Dzięki temu nie występuje zjawisko fragmentyzacji miedzi charakterystyczne dla innych wkładek. Fragmentyzacja może wpłynąć niekorzystnie stopień antykoncepcji.
Podobnie jak inne metody antykoncepcyjne, wkładka wewnątrzmaciczna także nie jest w 100% skuteczna, jest jednak skuteczniejsza od innych miedzianych wkładek bez rdzenia lub ze rdzeniem srebrnym.

Wkładka wewnątrzmaciczna „Te de Oro” jest produkowana w trzech rozmiarach: „Normalny”, „Mini” oraz „Maxi”, dzięki czemu lekarz może dobrać najodpowiedniejszy dla Pacjentki rozmiar. Urządzenie jest wykonane z materiału elastycznego (kopolimeru acetalowego) o specjalnej pamięci lepkosprężystej, która umożliwia powrót do oryginalnego kształtu. Wkładka jest wyposażona w dwie nitki, które po założeniu urządzenia wystają z kanału szyjki macicy, potwierdzając obecność wkładki „Te de Oro oraz ułatwiając jej kontrolę i usunięcie.

Oprócz wkładki wewnątrzmacicznej „Gold T” opakowanie zawiera szczegółowy podręcznik z instrukcjami dotyczącymi zakładania wkładki do jamy macicy oraz wyczerpujący podręcznik informacyjny dla pacjentek, którego treść znacznie wyprzedza wszelkie przyszłe uregulowania prawne w tym zakresie. W podręczniku omówiono wszystkie zalety i wady antykoncepcji z wykorzystaniem wkładki wewnątrzmacicznej. Podręcznik umożliwia ponadto – dla wygody ginekologa – odnotowanie zgody pacjentki na założenie wkładki wewnątrzmacicznej. Do podręcznika przeznaczonego dla pacjentek dołączona jest specjalna karta formatu karty kredytowej, która umożliwia identyfikację zastosowanej wkładki wewnątrzmacicznej.
W jałowym opakowaniu znajduje się wkładka wewnątrzmaciczna zamontowana w prowadnicy, która sprawia że założenie wkładki staje się jeszcze bardziej proste i precyzyjne.

Wkładka „T de Oro” jest jestem wewnątrzmacicznym urządzeniem antykoncepcyjnym, w którym wykorzystywane jest złoto. Metal ten, czysty pod względem chemicznym, pełni funkcję podpory dla antykoncepcyjnej miedzi, a jego szczególne cechy- niezmienność i odporność na korozję- zapewniają zauważalnie lepsze właściwości niż w przypadku wkładek z rdzeniem srebrnym oraz oczywiście znacznie lepsze niż w przypadku tych, które nie posiadają rdzenia z metalu szlachetnego. Ryzyko fragmentacj jest ograniczone do minimum dzięki lepszemu przyleganiu miedzi do rdzenia złotego, co zapewnia większą skuteczność antykoncepcyjną.

Wkładka dostępna w trzech rozmiarach:
  • mini
  • normal
  • maxi
jednostka miary szt.
SKU 2096
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK2
produkt najczęściej używany w ginekologii i położnictwie
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.