Wkładka antykoncepcyjna typ Copper T 380 A z kapturkiem SMB

W magazynie
Elementy produktów grupowanych
Wkładka antykoncepcyjna typ Copper T 380 A z kapturkiem SMB Ilość
1 szt
39,99 zł
/ szt. brutto
5szt.+1szt.(33,51 zł/szt.)
201,06 zł
/ pakiet brutto
Opakowanie 25 szt. (32,00 zł/szt.)
800,00 zł
/ pakiet brutto
Indyjska Wkładka antykoncepcyjna z polietylenu z miedzianym drucikiem otaczającym oś oraz dwoma miedzianymi pierścieniami na poprzecznych ramionach. Wkładka domaciczna zapobiega przed ciążą. Spirala domaciczna kształtem przypomina literę T. Skuteczność wkładki jest bardzo wysoka, wynosi ponad 99%. Założenie i wyjęcie wkładki typ Copper T 380 A jest proste i bezpieczne, a efekt antykoncepcji do stosowania również w przerwie między ciążami. Produkt zmniejszaa ruchliwość plemników. Korzyścią stosowania wkładki jest długotrwałe zabezpieczenie przed niepożądaną ciażą, które według wskaźnika Pearla wynosi 0,6-0,8. i nie przeszkadzać w stosowaniu kobietom karmiącym po przebytej ciąży. Wkładka zwierająca miedź. Spirala zakończona jest 3-milimetrową kulką, do której przymocowane są nitki ułatwiające usuwanie wkładki oraz kontrolę jej obecności. Wkładka może być stosowana przez kobiety chorujące na cukryczę typu pierwszego oraz typu drugiego. Powrót płodności następuje od razu po usunięciu wkładki (bez względu na długość jej stosowania).

Całkowita powierzchnia oddziałujących miedzi to 380 mm².
Rekomendowany czas antykoncepcji od 7 do 10 lat.Indyjska Wkładka antykoncepcyjna z polietylenu z miedzianym drucikiem otaczającym oś oraz dwoma miedzianymi pierścieniami na poprzecznych ramionach. Wkładka domaciczna zapobiega przed ciążą. Spirala domaciczna kształtem przypomina literę T.
jednostka miary pakiet
ilość zbiorczo Opakowanie: 25 sztuk
SKU 7520
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK8
produkt najczęściej używany w ginekologii i położnictwie
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.