Bakteriol bez podłoża - zestaw transportowy

Stawka Vat:
8%
Dostępność: tak
Kod produktu:
2160/SG/CS
-34%
Cena regularna 1,49 zł
/ szt. brutto
0,99 zł
/ szt. brutto
Bakteriol bez podłoża (inaczej wymazówka sucha w próbówce) to wysokiej klasy specjalistyczny zestaw transportowy i diagnostyczny stosowany do transportu próbek klinicznych. Przeznacza się go do profesjonalnego użytku w ambulatoriach i laboratoriach diagnostycznych.

Pakowany jest w sterylny blister razem z probówką zamkniętą białym korkiem i uszczelnioną etykietą spełniącą – poza oznaczeniem próbki – rolę pomocnego uszczelnienia korka oraz zabezpieczenia wymazu przed utratą sterylności i przypadkowym otwarciem. Wymazówki wyposażone są w jałowe pałeczki wiskozowe, mają średnicę ⌀12x175mm raz są sterylizowane tlenkiem etylu. Spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa w zakresie medycznym.

Stosuje się go zarówno do pobierania wymazów jak i nanoszenia leków lub substancji antyseptycznych na skórę lub rany. Służy również do pobierania płynów fizjologicznych z pozostałościami złuszczonego nabłonka do badań DNA.

Udokumentowana przeżywalność szczepów wzorcowych to maksymalnie 72 godziny, jednakże najtrafniejsze wyniki dla namnażania kultur bakteryjnych pozyskuje się przez pierwsze 24 godziny od pobrania wymazu do badania mikrobiologicznego.
numer REF: 2160/SG/CS
jednostka miary szt.
SKU 5988
Min. cena (30 dni) 1,49 zł
Dodano przez BOK4
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, weterynarii
Materiał do badania wymaz z pochwy, wymaz z odbytu , wymaz z gardła , wymaz z nosogardła, wymaz z jamy ustnej i gardła, wymaz z nosa
kolor korka biały
sztuki w opakowaniu 150 sztuk
podłoże bez podłoża
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.