Atrauman AG - opatrunek ze srebrem

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
Rodzaj opakowania: op. | Ilość sztuk w opakowaniu: 10
Od 79,99 zł
/ op. brutto
Hydrofobowy, nieprzywierający opatrunek do stosowania na trudno gojące sie rany, owrzodzenia, odleżyny czy popażenia II stopnia. Wykorzystywany jest również do opatrywania ran pooperacyjnych (np. przeszczepach skóry). Nie zawiera substancji aktywnych. Pokryty jest srebrem elementarnym i maścią z trójglicerydami.

Jest łatwy do zakładania i dobrze dopasowuje się do rany. Doskonale przepuszcza powietrze i parę wodną, zapobiegając maceracji skóry. Opatrunek nie przykleja się do rany, dzieki czemu jego zmiana jest bezbolesna.

Atrauman AG stanowi wartwę kontaktową z raną i należy dodatkowo pokryć go opatrunkeim wtórnym, np. kompresem gazowym. Czas użycia opatrunku nie powinien przekraczać 7 dni.

W opakowaniu znajduje się 10 sztuk opatrunków, każdy pakowany sterylnie.

W celu użycia, należy wyjąć opatrunek z opakowania jałowego, wraz z papierowymi nakładkami osłaniającymi i ew. dociąć go do wymaganego rozmiaru.
Następnie usunąć osłonę z jednej strony i przyłożyć do rany, po czym usunąć osłonę z wierzchniej strony opatrunku. Istnieje również możliwość wyjęcia opatrunku z osłon za pomocą sterylnej pensety lub rękawiczek sterylnych. Nakładać jednowarstwo, nie zwijać ani nie skłać opatrunku Atrauman.
numer REF: 499571
499573
499575
SKU 4964
jednostka miary op.
Ilośc w opakowaniu 10
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK8
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej
Sterylność Sterylne
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.