Żel care z kwasem hialuronowym do ultradźwięków 500g (CMP)

Stawka Vat:
23%
Dostępność: tak
-80%
Cena regularna 9,99 zł
/ szt. brutto
1,99 zł
/ szt. brutto
Żel care z kwasem hialuronowym do ultradźwięków 500g (CMP)

Żel umożliwiający wykonanie zabiegów z użyciem ultradźwięków zawierający kompleks kwasu hialuronowego który zapewnia ochronę żywych warstw skóry i nadaje jej młodszy, zdrowszy wygląd. Zmarszczki ulegają wypełnieniu od wewnątrz, a skóra staje się ujędrniona i wygładzona.

Zastosowany składnik aktywny jest niepatogenny i niealergizujący, utrzymuje równowagę homeostatyczną jonów, a także zwiększa zawartość endogennego kwasu hialuronowego.

Preparat przeznaczony jest do wykonywania zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem fal ultradźwiękowych (np.: fonoforeza, sonoforeza, peeling kawitacyjny). Zapewnia odpowiedni kontakt głowicy ze skórą pacjenta, a dzięki zastosowaniu niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego o zwiększonej zdolności do przenikania przez skórę (LMW HA), wpływa na zwiększenie ekspresji białek połączeń barierowych i pobudzenie endogennej syntazy hialuronowej w fibroblastach skóry właściwej.
producent/importer/dystrybutor towaru Centrum Medicum (CMP)
jednostka miary szt.
Ilośc w opakowaniu 20
SKU 924
Pojemność żelu: 500g / 500ml
zastosowanie żelu laseroterapia, terapia ultradzwiękami
cechy dodatkowe korek typu pull-push, hypoalergiczny, bakteriostatyczny, nie pozostawia zabrudzeń, odporność na wysychanie, neutralny odczyn pH, odpowiednia lepkość, zabiegi dermatologiczne, zabiegi kosmetyczne, nie zawiera soli, nie zawiera alergenów
Dodano przez BOK3
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, beauty, dermatologii i wenerologii