Produkty dostarczone mogą się różnić od prezentowanych na zdjęciach. Zdjęcia mają charakter poglądowy.

Testy ilościowe CTNI (TROPONINA I), cTnI Rapid Quantitative, testy do aparatu Finecare Plus, op. 25 szt.

Stawka Vat:
8%
Dostępność: tak
Rodzaj opakowania: op.
Ilość sztuk w opakowaniu: Opakowanie zawiera 25 szt. testów.
599,99 zł
op. /brutto
Testy ilościowe CTNI (TROPONINA I), cTnI Rapid Quantitative, testy do aparatu Finecare Plus. Służą do ilościowego oznaczania stężenia sercowej troponiny I (cTnI) w ludzkiej krwi pełnej, surowicy lub osoczu. Test jest stosowany jako pomoc w diagnostyce ostrego zawału mięśnia sercowego (AMI). Wyłącznie do diagnostyki in vitro, do użytku profesjonalnego. Opakowanie zawiera 25 sztuk testów.


Opakowanie zawiera:
Płytka testowa w szczelnie zamkniętej kopertce z osuszaczem - 25 szt.
Chip ID - 1 szt.
Bufor wykrywający - 25 szt.
Końcówki do pipety - 25 szt.
Instrukcja wykonania - 1 szt.


Intrepretacja wyników: Finecare™ FIA System oblicza wyniki cTnl automatycznie i wyświetla na ekranie dokładne stężenia cTnl w postaci XXX.XX ng/ml. 
Poziomy mogą wzrastać w ciągu 3 - 6 godzin i osiągnąć szczytowe poziomy w ciągu 14 - 20 godzin. Stężenia będą powracać do normalnego poziomu w ciągu 5 - 7 dni. 
W przypadku bólu w klatce piersiowej, może być konieczne oznaczenie innych markerów sercowych.


Materiały wymagane, ale niedostarczone:
1. Finecare FIA Meter
2. Zestaw pipet transferowych (objętość: 100μl)
3. Pojemniki do pobierania próbek
4. Waciki do dezynfekcji
5. Wirówka (tylko do osocza lub surowicy)
6. Minutnik


Przechowywanie produktu:
Bufor oraz płytki testowe przechowywać w temp. od 4~30℃; bufor jest stabilny do 24 miesięcy.
Po wyjęciu z lodówki, pozostawić nieotwarte kopertki z płytkami testowymi na minimum 30 minut, aby uzyskały temperaturę pokojową.
Płytki testowe powinny zostać użyte bezpośrednio po otwarciu.


Zakres testu i granica wykrywalności
• Zakres testu: 0,1~50 ng/ml
• Granica wykrywalności: 0,1 ng/ml

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą. Dane identyfikacyjne produktu i podmiotów odpowiedzialnych dostępne w siedzibie firmy.

Opisy służą wyłącznie do celów informacyjnych - zawsze należy sprawdzić tekst na etykiecie i/lub zapisy w instrukcji obsługi. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy zwrócić się do nabywcy lub do producenta celem wyjaśnienia.

jednostka miary op.
Ilość w opakowaniu Opakowanie zawiera 25 szt. testów.
SKU 18425
Dodano przez BOK7
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej

Ostatnio przeglądane

Karta dużej rodziny w AdMed Medical Partner

Wspieramy polskie rodziny, zapewniając jeszcze korzystniejsze warunki zakupów sprzętu medycznego i artykułów higienicznych. Sprawdź szczegóły na rodzina.gov.pl
Karta dużej rodziny
Szybka wysyłka
Szybka wysyłka

W ciągu 24h

14 dni na zwrot
14 dni na zwrot

Bez podawania przyczyny

Sprzedaż B2B
Sprzedaż B2B

Opiekunowie, rabaty, linia kredytowa

Pomoc przy zakupach
Pomoc przy zakupach

Doradzamy 24h/7

Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontaktuje się z Tobą w sprawie oferty