Pessar grzybkowy + żel lubrykant 30ml

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
Od 259,99 zł
/ szt. brutto
Pessar grzybkowy wykonany z miękkiego medycznego silikonu, używany jest przez pacjentki z całkowitym wypadaniem macicy i/lub pochwy. Jest on produktem łatwym w zakładaniu i wyjmowaniu, stosunkowo elastycznym.
Dopasowuje się go poprzez umiejscowienie części płaskiej ku macicy, zaś część mniejsza wystaje podtrzymywana przez bieliznę w celu uniknięcia wysunięciu się macicy/pochwy. Przy użyciu pessara grzybkowego następuje wzmocnienie ścian i zmniejszenie przepony moczowo-płciowej czego skutkiem mogą być uciski, odleżyny i stany zapalne dlatego też po wystąpieniu, któregokolwiek z objawów należy skorzystać z porady specjalisty i dobarć mniejszy rozmiar.
W przypadku problemów z wyjęciem produktu można delikatnie przekręcić go w jedną ze stron i delikatnie wyjąć lub wprowadzić za pessar jednorazowy cewnik w celu dostarczenia powietrza między pessar a narządy wewnętrzne by ułatwić wyciągnięcie. Każdy z pessarów jest elastyczny co sprzyja przy jego zakładaniu można go ściskać i zginać. By zapewnić dodatkowy komfort pacjentce w zestawie znajduje się żel lubrykant w tubce 30ml w celu smarowania produktu przed założeniem.

Wyłączny dystrybutor na terenie Polski.
Made in Germany by Medesign.

Zakupiony produkt po otwarciu nie podlega wymianie, dlatego prosimy świadomie dobierać rozmiar.

W przypadku pessara grzybkowego nie może on być idealny lub za duży.

Przeciwwskazaniem do użycia pessara jest infekcja pochwy i szyjki macicy.
Nie czyścić środkami chemicznymi.
Nie używać detergentów i płynów do mycia.
Wygotowanie pessara nie jest konieczne.
Nie wkładać pessara do kuchenki mikrofalowej.Pessary firmy medesign są wykonane z atestowanego silikonu medycznego i można je usuwać razem z normalnymi odpadami domowymi. Silikon nie ulega biodegradacji, dlatego nie należy go wyrzucać do toalety.


Dostępne wymiary (średnica):
od 50mm, 55mm, 60mm, 65mm, 70mm, 75mm, 80mm, 85mm do 90mm
Sterylność Sterylne
jednostka miary szt.
SKU 1585
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK5
produkt najczęściej używany w ginekologii i położnictwie
Zestaw próbników pessarów Zestaw próbników pessarów pierścieniowych cienkich o rozmiarach: 65 mm, 70 mm, 75 mm i 80 mm
Materiał wykonania Silikon medyczny
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.