Pałeczki drewniane z wacikiem XL, do kolposkopii, sterylne, ginekologiczne

Stawka Vat:
8%
Dostępność: tak
0,89 zł
/ szt. brutto
Wysokiej jakości pałeczki drewniane z wacikiem XL pakowane pojedyńczo w sterylne blistry. Posiadają długi zasięg gdyż mają aż 20 cm długości, a wacik wyprodukowany jest z naturalnej włókniny.

W przypadku pałeczek do kolposkopii, wacik jest większy (4,5 cm), bardziej miękki i bardziej chłonny. Ich głównym przeznaczeniem są badania pochwy, sromu, szyjki macicy i dolnej części jej kanału. Jednocześnie są bardzo bezpieczne i nie sprawiają bólu pacjentce podczas badania gdyż są elastyczne i na tyle trwałe, że nie ulegną złamaniu. Ich użycie nie wymaga pomocy dodatkowych narzędzi ginekologicznych jak kleszczyki czy pensety co pozwala zaoszczędzić czas. Pobrany materiał z wacika należy ostatecznie przenieść na pożywkę bakteryjną w celu identyfikacji i rozmnożenia mikroorganizmów w wymazie.

Długość całkowita:
200 mm

Opakowanie: 100 sztuk

Opakowanie zbiorcze: 1000 sztuk
jednostka miary szt.
Ilośc w opakowaniu 100 szt.
ilość zbiorczo 1000 szt.
SKU 6179
Min. cena (30 dni) 0,89 zł
Dodano przez BOK4
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, ginekologii i położnictwie
Materiał do badania wymaz z pochwy
tworzywo produktu drewniane
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.