CRP test półilościowy - opakowanie 20 sztuk

Stawka Vat:
8%
Dostępność: tak
Rodzaj opakowania: op. | Ilość sztuk w opakowaniu: 20 sztuk
199,99 zł
/ op. brutto
CRP opakowanie 20 testów – test kasetkowy służący do wykrycia stanu zapalnego w organizmie. Test półilościowy wykrywający biało C-reaktywne (CRP).


Szybki test do jakościowego, półilościowego wykrywania białka CRP w próbkach krwi pełnej, kapilarnej, surowicy i w osoczu, jako marker stanu zapalnego w organizmie. Jest to test immunochromatograficzny wykrywający stan zapalny.
Membrana pola testowego w kasecie ma zaadsorbowane swoiste przeciwciała skierowane przeciwko epitopom białka CRP. W czasie testu próbka z materiałem badanym poddana jest reakcji immunochemicznej ze swoistymi przeciwciałami, prowadzącej do powstania immunokompleksu.
 
Czułość testu wynosi 10 µg/ml. Wynik w 4 zakresach stężeń: <10/10-40/40-80/>80 µg/ml.

Wynik pozytywny testu charakteryzuje się wystąpieniem barwnych linii w polach testowych kasety (w 4 zakresach stężeń: <10/10-40/40-80/>80 µg/ml), co świadczy o podwyższonym poziomie białka CRP w badanej próbce.
 
Wynik negatywny testu charakteryzuje się brakiem wystąpienia barwnych linii w polach testowych kasety; wynik taki oznacza, że w badanej próbce obecne jest białko CRP o stężeniu poniżej progu czułości. W polu kontrolnym testu pojawienie się barwnej linii świadczy o prawidłowo przeprowadzonym badaniu.

Skład opakowania: 
 
20 testów kasetkowych
20 pipet
20 kapilar
20 probówek z buforem
instrukcja obsługi


jednostka miary op.
Ilośc w opakowaniu 20 sztuk
SKU 16479
Min. cena (30 dni) 199,99 zł
Dodano przez BOK2
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej
Wykrywanie białko
Materiał do badania krew pełna, osocze , surowica
Czas odczytu wyniku 5 minut
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.