YASUMI - Hyaluronic Acid 5% - Kwas hialuronowy 5% - 10 ml

Stawka Vat:
23%
Dostępność: tak
Kod produktu:
YKD-029
-15%
Cena regularna 65,00 zł
/ szt. brutto
55,00 zł
/ szt. brutto
Marzysz o nawilżonej i jędrnej skórze? Chcesz pozbyć się zmarszczek w sposób skuteczny, dbając jednocześnie o poprawę kondycji skóry? YASUMI Hyaluronic Acid 5% to innowacyjne połączenie dwóch aktywnych, wysokogatunkowych form kwasu hialuronowego – niskocząsteczkowego (4,1%) oraz wysokocząsteczkowego (0,9%). Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy wnika przez warstwę rogową naskórka, dociera głęboko do zmarszczek i wypełnia je. Odbudowuje i regeneruje naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy. Wysokocząsteczkowy kwas zatrzymywany jest na powierzchni skóry. Tworzy film ochronny, który zabezpiecza ją przed utratą wody. Reasumując - YASUMI Hyaluronic Acid 5%, dzięki połączeniu dwóch typów kwasu hialuronowego, redukuje zmarszczki, a także nawilża skórę. Staje się ona gładka, jędrna, napięta i przyjemna w dotyku. Dzięki biozgodności nie wywołuje podrażnień, alergii, pieczenia i zaczerwienienia skóry, polecany jest zatem do pielęgnacji każdego typu cery.

Efekty / korzyści:
1.Odbudowa naturalnego kwasu hialuronowego w skórze
2.Wypełnienie zmarszczek
3.Nawilżenie skóry
4.Zabezpieczenie przed utartą wody

Najlepsze połączenia w pielęgnacji gabinetowej i domowej:
1.Do zabiegów nawilżających, np. Głęboko HyaluroNawilżanie LUX, Hydro Pure, Mezoterapia mikroigłowa YASUMI Titanium Derma Roller, Relaksujące Nawilżenie oraz w pielęgnacji domowej, jakowzmocnienie i przedłużenie efektów tych zabiegów.
2.Preparat można wtłaczać ultradźwiękami.
3.Preparat można nakładać po mezoterapii mikorigłowej.
4.Krem: Liquid Dream Hyaluron Cream.

Sposób użycia:
GABINET: Zaleca się stosowanie koncentratu do zabiegów mezoterapii bezigłowej, mezoterapii mikroigłowej i masażu ultradźwiękami. Preparat należy nakładać partiami na dany obszar zabiegowy. Po nałożeniu koncentratu na powierzchni skóry pozostaje film ochronny, który zabezpiecza przed utratą wody. Na zakończenie zabiegu delikatnie wklepać YASUMI Liquid Dream Hyaluron Cream.
DOM: W celu redukcji zmarszczek, a także nawilżenia skóry zaleca się stosowanie koncentratu codziennie wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy.
numer REF: YKD-029
dostępna pojemność 10 ml
producent towaru YASUMI
jednostka miary szt.
Wiek 30+
Działanie spłycenie zmarszczek, spowalnia procesy starzenia, ujędrnienie, wygładzenie zmarszczek mimicznych
Stosowanie noc
Rodzaj cery dojrzała, bardzo sucha
SKU 9666
Dodano przez BOK5
produkt najczęściej używany w beauty, do użytku domowego i profesjonalnego