Wziernik uszny, wziernik do badania ucha - sterylny

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
0,89 zł
/ szt. brutto
Wziernik uszny do badania ucha, w kolorze czarnym. Dostępny w dwóch rozmiarach dla dzieci 2 mm oraz dla dorosłych 4 mm. Sterylnie zapakowany, do jednorazowego użytku. Wziernik uszny jest matowo czarny w wewnętrznej powierzchni aby nie odbijał refleksów światła podczas badania.

Opakowanie zbiorcze: 100 sztuk wzierników usznych

Wziernikowanie ucha czyli tzw. badanie otoskopowe to badanie do którego wykorzystuje się urządzenie nazywane otoskopem. Otoskop w połączeniu z jednorazowym wziernikiem daje możliwość bardzo precyzyjnego obejrzenia przewodu słuchowego zewnętrznego jak i ucha środkowego.  Rozmiary wzierników są zawsze dobierane indywidualnie w oparciu o rozmiar przewodu słuchowego, czyli znaczenie ma tu wiek pacjenta (te węższe są dla niemowląt, szersze dla dorosłych). Badanie to może wykonać zarówno lekarz laryngolog, jak i lekarz pierwszego kontaktu. 


jednostka miary szt.
Ilośc w opakowaniu 100 szt.
SKU 4230
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK5
produkt najczęściej używany w otorynolaryngologii, laryngologii
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.