Velodes Soft

Dostępność: tak
-48%
Cena regularna 24,98 zł
/ szt. brutto
Od 12,99 zł
/ szt. brutto
Velodes Soft

Velodes Soft to gotowy do użycia alkoholowy preparat, przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Posiada potwierdzone badaniami spektrum bakteriobójcze, bójcze wobec prątków gruźlicy, drożdżakobójcze i ograniczone wirusobójcze.

Posiada przedłużone działanie bakteriobójcze w czasie 3 godz. Działa szybko i skutecznie wobec wirusów otoczkowych takich jak m.in. HIV, HBV, HCV, grypy, Eboli, Herpes simplex. Zawiera glicerynę, która nawilża i pielęgnuje dłonie.

Skuteczność mikrobiologiczna: Szczegółowe informacje zawarte w ulotce produktowej

Sposób użycia:

Higieniczna dezynfekcja rąk (wg normy EN 1500): 2 x 3 ml wcierać w dłonie przez 30 sekund. Chirurgiczna dezynfekcja rąk (wg normy EN 12791): 3 ml preparatu wcierać w czyste, suche dłonie przez 90 sekund. Przez cały czas utrzymywać ręce w stałej wilgotności poprzez uzupełnianie preparatu. Nie stosować bezpośrednio na śluzówkę i otwarte rany.

Opakowanie:

- butelka 250 ml z atomizerem (opakowanie zbiorcze: 40sztuk)
- butelka 500 ml (opakowanie zbiorcze: 20sztuk)
- butelka 1L oraz 1L worek do systemu zamkniętego (opakowanie zbiorcze: 12sztuk)
- kanister 5L (opakowanie zbiorcze: 1sztuka)
dostępna pojemność 250 ml, 500 ml, 1000 ml (1L), 5000 ml (5 L)
producent towaru MediSept
jednostka miary szt.
SKU 1086
spektrum działania bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze, prątkobójcze, drożdżobójcze, wysokie spektrum biobójcze
stężenie i czas działania od 30 sekund
rodzaj preparatu alkoholowy
konsystencja produktu płyn
cechy produktu dezynfekujący, gotowy do użycia, przy kontakcie z żywnością, nieuczulający, przyjemny zapach, łagodny na skóry
rodzaj opakowania opakowanie z atomizerem, opakowanie z pompką, kanister
producent MediSept
Dodano przez BOK3
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, alergologii, anestezjologii i intensywnej terapii, angiologii, audiologii i foniatrii, balneologii i medycynie fizykalnej, beauty, chirurgii, chorobach zakaźnych, dermatologii i wenerologii, diabetologii, diagnostyce laboratoryjnej, endokrynologii, epidemiologii, farmakologii klinicznej, gastroenterologii, genetyce klinicznej, geriatrii, ginekologii i położnictwie, hematologii, hipertensjologii, immunologii klinicznej, internie, kardiologii, mikrobiologia lekarska, nefrologii, neonatologii, neurologii, neuropatologii, okulistyce, onkologii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, otorynolaryngologii, laryngologii, patomorfologii, pediatrii, pulmonologii, psychiatrii, radiologii i diagnostyce obrazowej, rehabilitacji, reumatologii, stomatologii, urologii