Velodes Soft

Dostępność: tak
-40%
Cena regularna 24,99 zł
/ szt. brutto
Od 14,99 zł
/ szt. brutto
Velodes Soft

Velodes Soft to gotowy do użycia alkoholowy preparat, przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Posiada potwierdzone badaniami spektrum bakteriobójcze, bójcze wobec prątków gruźlicy, drożdżakobójcze i ograniczone wirusobójcze.

Posiada przedłużone działanie bakteriobójcze w czasie 3 godz. Działa szybko i skutecznie wobec wirusów otoczkowych takich jak m.in. HIV, HBV, HCV, grypy, Eboli, Herpes simplex. Zawiera glicerynę, która nawilża i pielęgnuje dłonie.

Skuteczność mikrobiologiczna: Szczegółowe informacje zawarte w ulotce produktowej

Sposób użycia:

Higieniczna dezynfekcja rąk (wg normy EN 1500): 2 x 3 ml wcierać w dłonie przez 30 sekund. Chirurgiczna dezynfekcja rąk (wg normy EN 12791): 3 ml preparatu wcierać w czyste, suche dłonie przez 90 sekund. Przez cały czas utrzymywać ręce w stałej wilgotności poprzez uzupełnianie preparatu. Nie stosować bezpośrednio na śluzówkę i otwarte rany.

Opakowanie:

- butelka 250 ml z atomizerem (opakowanie zbiorcze: 40sztuk)
- butelka 500 ml (opakowanie zbiorcze: 20sztuk)
- butelka 1L oraz 1L worek do systemu zamkniętego (opakowanie zbiorcze: 12sztuk)
- kanister 5L (opakowanie zbiorcze: 1sztuka)
dostępna pojemność 250 ml, 500 ml, 1000 ml (1L), 5000 ml (5 L)
producent/importer/dystrybutor towaru MediSept
jednostka miary szt.
SKU 1086
spektrum działania bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze, prątkobójcze, drożdżobójcze, wysokie spektrum biobójcze
stężenie i czas działania od 30 sekund
rodzaj preparatu alkoholowy
konsystencja produktu płyn
cechy produktu dezynfekujący, gotowy do użycia, przy kontakcie z żywnością, nieuczulający, przyjemny zapach, łagodny na skóry
rodzaj opakowania opakowanie z atomizerem, opakowanie z pompką, kanister
producent MediSept
Dodano przez BOK3
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, alergologii, anestezjologii i intensywnej terapii, angiologii, audiologii i foniatrii, balneologii i medycynie fizykalnej, beauty, chirurgii, chorobach zakaźnych, dermatologii i wenerologii, diabetologii, diagnostyce laboratoryjnej, endokrynologii, epidemiologii, farmakologii klinicznej, gastroenterologii, genetyce klinicznej, geriatrii, ginekologii i położnictwie, hematologii, hipertensjologii, immunologii klinicznej, internie, kardiologii, mikrobiologia lekarska, nefrologii, neonatologii, neurologii, neuropatologii, okulistyce, onkologii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, otorynolaryngologii, laryngologii, patomorfologii, pediatrii, pulmonologii, psychiatrii, radiologii i diagnostyce obrazowej, rehabilitacji, reumatologii, stomatologii, urologii