Trichomonas Vaginalis rzęsistek 20szt.

Stawka Vat:
8%
Dostępność: tak
Rodzaj opakowania: op. | Ilość sztuk w opakowaniu: 20 testów
498,98 zł
/ op. brutto
Trichomonas Vaginalis Antigen Rapid Test jest przeznaczony do jakościowego wykrywania antygenów Trichomonas vaginalis (rzęsistka pochwowego) w wymazach z pochwy. Test do profesjonalnego użycia do diagnostyki in vitro.Materiał do badania:
  • wymaz z pochwy


Specyfikacja:
  • odczyt wyniku – 15 minut
  • czułość diagnostyczna: 93,6%
  • swoistość diagnostyczna: 99,2%


StrongStep® Trichomonas Vaginalis Antigen Rapid Test jest przeznaczony do jakościowego wykrywania antygenów Trichomonas vaginalis (rzęsistka pochwowego) w wymazach z pochwy.
Infekcje Trichomonas są odpowiedzialne za większość niewirusowych chorób przenoszonych drogą płciową (zapalenie pochwy, rzęsistkowica) na świecie. Rzęsistkowica jest istotną przyczyną zachorowalności wśród wszystkich zakażonych pacjentów. Wykazano, że efektywna diagnostyka i leczenie infekcji Trichomonas prowadzą do wyeliminowania objawów. Tradycyjne procedury identyfikacji Trichomonas z wymazu z pochwy lub płynu do przemywania pochwy obejmują izolację i dalszą identyfikację żywych patogenów poprzez mikroskopowe „wet mount” lub hodowlę i trwają 24 – 120 godzin. Mikroskopia „wet mount” wykazuje czułość 58% w porównaniu z hodowlą. StrongStep® Trichomonas Vaginalis Antigen Rapid Test jest testem immunochromatograficznym, który wykrywa antygeny patogenu bezpośrednio z wymazów z pochwy. Wyniki pojawiają się w ciągu 15 minut.


Test kasetkowy, 20 testów

Przechowywanie w temperaturze: 2–30°C
jednostka miary op.
Ilośc w opakowaniu 20 testów
SKU 6381
Min. cena (30 dni) 498,98 zł
Dodano przez BOK14
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej
Wykrywanie Antygen Trichomonas vaginalis
Materiał do badania wymaz z pochwy
Czas odczytu wyniku 15 minut
Czułość diagnostyczna 93,6 %
Swoistość diagnostyczna 99,2 %
Refundowane przez NFZ Nie
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.