THC STRIP- test na marihuanę i haszysz

Stawka Vat:
8%
Dostępność: tak
24,99 zł
/ szt. brutto

THC Strip to przeznaczony do domowego użytku paskowy test narkotykowy służący do wykrywania obecności marihuany lub haszyszu w moczu.Test charakteryzuje się czułością 50 ng/ml i w szybki sposób wykrywa kanabinoidy i metabolity zawarte w moczu osób zażywających marihuanę lub haszysz. Badanie jest wiarygodne w ponad 99% przypadków.THC utrzymuje się w organizmie człowieka przez 5-20 dni od przyjęcia narkotyku.

Jak wykonać test:

THC Strip to prosty w wykonaniu test, który dzięki poręcznym rozmiarom i łatwej obsłudze można wykonać z łatwością bez wychodzenia z domu. Wystarczy próbka pobranego do czystego i suchego pojemnika moczu. Można go oddać o dowolnej porze dnia. Jeśli natychmiastowe przeprowadzenie badania nie jest możliwe, próbkę można przechować przez 48 godzin w temperaturze 2-8 °C. W takiej sytuacji przed dokonaniem diagnozy należy doprowadzić go do temperatury pokojowej.

  • bezpośrednio przed wykonaniem badania otwórz foliową kopertę
  • test wyjmij, chwytając za jego górną, nadrukowaną część. Pamiętaj, że nie możesz dotknąć innych jego części.
  • obecny w kopercie środek do pochłaniania wilgoci wyrzuć do śmieci

    JAK WYKONAĆ TEST:
jednostka miary szt.
SKU 7074
Min. cena (30 dni) 14,98 zł
Dodano przez BOK1
produkt najczęściej używany w do użytku domowego i profesjonalnego
Materiał do badania mocz
Czas odczytu wyniku 5 minut
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.