Rękawice ochronne HDPE, foliowe, uniwersalne - op. 100 szt.

Stawka Vat:
23%
Dostępność: tak
Rodzaj opakowania: op. | Ilość sztuk w opakowaniu: 100 szt
4,99 zł
/ op. brutto
Rękawice wykonane z polietylenu o wysokiej gęstości stanowią podstawową ochronę podczas prac niskiego ryzyka. Pełnią raczej funkcję doraźnej bariery, niż skutecznego zabezpieczenia. Jako jednorazowe są wykorzystywane w celu zmniejszenia ilości przenoszonych bakterii na rękawach. Zabezpieczają dłonie przed mikroorganizmami i drobnymi urazami mechanicznymi. Są niezwykle odporne na działanie wody oraz soli.

Przystosowane do prac ogólnych oraz szeroko pojętym przemyśle spożywczym - gastronomii, cateringu gdyż większość rękawic tego typu dopuszczona jest do kontaktu z żywnością. Także w dobie pandemii znajdą zastosowanie w praktycznie wszystkich lokalach, sklepach czy placówkach rozmaitych instytucji, gdzie wymagane jest przestrzeganie środków ochronnych w walce z rozprzestrzenianiem się wirusa.

Dzięki polietylenowi (HDPE) są odporne na rozrywanie. W skład HDPE wchodzą również substancje mające za zadanie przyspieszyć rozkład, dzięki czemu już w ciągu kilkunastu miesięcy rękawiczki ulegną degradacji. Pakowane w praktyczny woreczek foliowy łatwo się wyciągają.

Dostępne rozmiary: Uniwersalny M/L

Opakowanie: 100 sztuk
jednostka miary op.
Ilośc w opakowaniu 100 szt
SKU 519
surowiec rękawiczki folia
rodzaj rękawiczki niejałowa, bezpudrowa, medyczna, niemedyczna
zastosowanie rękawiczek jednorazowe
długość mankietu rękawiczki standardowa
dodatkowe standardy bezpieczeństwa możliwy kontakt z żywnością
Dodano przez BOK4
produkt najczęściej używany w beauty, weterynarii, do użytku domowego i profesjonalnego, do użytku domowego
kolor przeźroczysty (transparentny)