Pojemnik na odpady medyczne 60L prostokątny

Dostępność: tak
59,99 zł
/ szt. brutto
Pojemniki na odpady medyczne i niebezpieczne przeznaczone do jednokrotnego użycia, przede wszystkim do zbiórki zużytych igieł, skalpeli, pipet i innych narzędzi medycznych. Wykonane z tworzywa sztucznego. Pojemnik jest zamykany pokrywą uniemożliwiającą kontakt z jego zawartością. W ten sposób uniemożliwiony jest kontakt z jego zawartością.

Nadaje się do spalania w spalarniach. Wykonany z polipropylenu, przy spalaniu nie wydziela szkodliwych substancji. Pojemniki wyposażone w etykiety ostrzegawcze z napisem „Uwaga! Materiał zakaźny” oraz miejscem na informacje zgodnie z wymaganiami.

Pojemniki znajdują szczególne zastosowanie w takich miejscach jak kliniki, przychodnie medyczne, szpitale, kliniki weterynaryjne, salony kosmetyczne, laboratoria, sale zabiegowe i operacyjne. Pojemniki na odpady medyczne są skonstruowane w taki sposób, aby materiały zakaźne mogły być unieszkodliwione w pełni higienicznie i bezpiecznie.

Pojemniki można składować piętrowo. Są wytrzymałe i odporne na uderzenia zarówno w niskiej jak i wysokiej temperaturze. Posiadają hermetyczne zamknięcie dzięki uszczelce klejowej pod pokrywą. Materiał pojemnika charakteryzuje wysoka odporność na przebicie. Ponadto uchwyty boczne, testowane na obciążenie równe dwukrotności wagi maksymalnej, umożliwiają łatwe i proste przemieszczanie pojemników.

Wymiary (z pokrywą):
Wysokość: 57,5 cm
Podstawa dolna: 24,5 x 34,8 cm
Podstawa górna: 31 x 41,8 cm

Dostępne pojemniki:
0,2 L, 0,5-0,8 L, 0,7 L, 1 L, 1,5 L, 2 L, 3,5 L, 4 L (karton), 5 L, 10 L, 20 L, 30 L, 60 L.
jednostka miary szt.
SKU 2149
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
materiał pojemnika PCV
pojemność pojemnika 60 L
kształt pojemnika prostokątny
wysokość pojemnika wysoki
Dodano przez BOK7
produkt najczęściej używany w nie określono, medycynie ogólnej, alergologii, anestezjologii i intensywnej terapii, angiologii, audiologii i foniatrii, balneologii i medycynie fizykalnej, beauty, chirurgii, chorobach zakaźnych, dermatologii i wenerologii, diabetologii, diagnostyce laboratoryjnej, endokrynologii, epidemiologii, farmakologii klinicznej, gastroenterologii, genetyce klinicznej, geriatrii, ginekologii i położnictwie, hematologii, hipertensjologii, immunologii klinicznej, internie, kardiologii, mikrobiologia lekarska, nefrologii, neonatologii, neurologii, neuropatologii, okulistyce, onkologii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, otorynolaryngologii, laryngologii, patomorfologii, pediatrii, pulmonologii, psychiatrii, radiologii i diagnostyce obrazowej, rehabilitacji, reumatologii, stomatologii, urologii
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.