Pojemnik na odpady medyczne 4L karton czerwony

Stawka Vat:
23%
Dostępność: tak
5,99 zł
/ szt. brutto
Pojemniki o pojemności 4L na odpady medyczne i niebezpieczne, przeznaczone do jednokrotnego użycia. Przede wszystkim do zbiórki zużytych igieł, skalpeli, pipet i innych narzędzi medycznych. Wykonane z impregnowanego kartonu o gramaturze 450 g/m2.

Konstrukcja pojemnika umożliwia łatwe złożenie przez ściśnięcie 2 przeciwległych krawędzi, zgodnie z wskazówkami nadrukowanymi na pojemniku. Otwór wrzutowy został wyposażony w plaster umożliwiający zamknięcie po użyciu i zabezpieczenie przed wydostaniem się zawartości. Pojemniki wyposażone w etykiety ostrzegawcze z napisem „Uwaga! Materiał zakaźny” oraz miejscem na informacje zgodnie z wymaganiami.

Pojemniki znajdują szczególne zastosowanie w takich miejscach jak kliniki, przychodnie medyczne, szpitale, kliniki weterynaryjne, salony kosmetyczne, laboratoria, sale zabiegowe i operacyjne. Pojemniki na odpady medyczne są skonstruowane w taki sposób, aby materiały zakaźne mogły być unieszkodliwione w pełni higienicznie i bezpiecznie.

Dostępne pojemniki:
0,2 L, 0,5-0,8 L, 0,7 L, 1 L, 1,5 L, 2 L, 3,5 L, 4 L (karton), 5 L, 10 L, 20 L, 30 L, 60 L.

jednostka miary szt.
SKU 2064
Min. cena (30 dni) 5,99 zł
materiał pojemnika karton
pojemność pojemnika 4 L
kształt pojemnika prostokątny
wysokość pojemnika standardowy
Kolor pojemnika czerwony
Dodano przez BOK7
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, alergologii, anestezjologii i intensywnej terapii, angiologii, audiologii i foniatrii, balneologii i medycynie fizykalnej, beauty, chirurgii, chorobach zakaźnych, dermatologii i wenerologii, diabetologii, diagnostyce laboratoryjnej, endokrynologii, epidemiologii, farmakologii klinicznej, gastroenterologii, genetyce klinicznej, geriatrii, ginekologii i położnictwie, hematologii, hipertensjologii, immunologii klinicznej, internie, kardiologii, mikrobiologia lekarska, nefrologii, neonatologii, neurologii, neuropatologii, okulistyce, onkologii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, otorynolaryngologii, laryngologii, patomorfologii, pediatrii, pulmonologii, psychiatrii, radiologii i diagnostyce obrazowej, rehabilitacji, reumatologii, stomatologii, urologii
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.