Pinceta mikrochirurgiczna Gerald typ: prosta/zagięta/bagnet anatomiczny/bagnet chirurgiczny

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
89,00 zł
/ szt. brutto
Pinceta mikrochirurgiczna Gerald to narzędzie typu kciuk, które oferuje szeroki wachlarz korzyści. Jego głównym zastosowaniem jest skuteczne przytrzymywanie delikatnych tkanek i przenoszenie wacików do nasączania krwią i innymi płynami.
W tym celu instrument wyposażony jest w parę wąskich końcówek, które z łatwością wchodzą w ciasne przestrzenie anatomiczne. Ponadto, ząbkowanie wewnętrzne końcówek o niskim stopniu zużycia pomaga w zapobieganiu miejscowym uszkodzeniom.
Pinceta Gerald są dostępne w dwóch profilach końcówek roboczych, w tym modele proste i zakrzywione. Oprócz tego dostępny jest też typ - bagnet. Operator może wybierać pomiędzy wzorami w zależności od podejścia chirurgicznego. Ponadto, rękojeść w kształcie kciuka posiada zewnętrzne grzbiety, które zwiększają przyczepność oraz system sprężyn, który zapewnia płynne ruchy zaciskające.
Wykonane z niemieckiej i japońskiej stali nierdzewnej typu SUS 420 J1, SUS 420 J2, AISI410, AISI 420, AISI 304 lub najwyższej jakości mosiądzu bądź aluminium.
Produkt wielokrotnego użytku, niesterylny
Nazwa katalogu narzędzia 06- Kleszcze do kciuka-dłoni-rąk
numer REF: 06.0098.18; 06.0218.18; 06.0219.18; 06.0220.18
jednostka miary szt.
produkt najczęściej używany w beauty, chirurgii, chirurgii naczyniowej, ginekologii i położnictwie, kardiologii, okulistyce, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, otorynolaryngologii, laryngologii, stomatologii, urologii
SKU 7622
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK6
Długość narzędzia 18 cm
Sterylność Niesterylne
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.