Nóż do migdałków Fischer długość 22,5 cm

Stawka Vat:
23%
Dostępność: tak
Kod produktu:
26.0080.22
49,00 zł
/ szt. brutto
Nóż do migdałków Fischer ma długość 22,5 cm co pozwala na dotarcie do głęboko położonych części szyi. Posiada również zwężający się trzonek, dzięki czemu można łatwo zobaczyć ostrze.pomaga lekarzom w usuwaniu migdałków z infekcjami. Jest to wskazane, gdy migdałki powodują problemy z oddychaniem lub choroby ucha środkowego. Chirurdzy używają dyssektora do podzielenia migdałka w celu oddzielenia go od jego łożyska.
Uchwyty są lekkie i mają długie profile, aby zwiększyć kontrolę i zręczność. Ponadto, ich konstrukcja zapobiega nadwyrężeniu palców i poprawia dokładność.
Nóż posiada ostrze w kształcie litery D z dwoma krawędziami roboczymi. Z przodu, tępa krawędź rozdziela migdałek. Z tyłu, ostra krawędź ma ząbkowania, aby skutecznie ciąć tkanki.
Dodatkowo, smukła szyjka pozwala widzieć ostrze, dzięki czemu można bezpiecznie wywierać nacisk. Wykonany z niemieckiej i japońskiej stali nierdzewnej typu SUS 420 J1, SUS 420 J2, AISI
410, AISI 420, AISI 304 lub najwyższej jakości mosiądzu bądź aluminium.

Nazwa katalogu narzędzia 26- Operacje migdałków
numer REF: 26.0080.22
jednostka miary szt.
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, otorynolaryngologii, laryngologii
SKU 7910
Min. cena (30 dni) 49,00 zł
Dodano przez BOK1
Długość narzędzia 22,5 cm
Typ narzędzia NÓŻ
Sterylność Niesterylne
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.