Maseczka bawełniana wielorazowa - 1 sztuka (certyfikowana)

Dostępność: tak
-30%
Cena regularna 4,99 zł
/ szt. brutto
3,49 zł
/ szt. brutto
Wielorazowa maseczka ochronna bawełniana wykonana została z bardzo trwałego, niepylącego i przyjemnego w użytkowaniu materiału. Dzięki swojemu wykonaniu i zakładkom idealnie dopasowuje się do każdej twarzy. Maseczka ochronna pozwala efektywnie ograniczyć przenoszenie bakterii oraz cząsteczek stałych podczas kichania lub kaszlu. Zapewnia także ochronę przed zbędnym dotykaniem twarzy.
Produkty są całkowicie bezzapachowe i bardzo wygodne w użytkowaniu.
Dzięki wygodnemu mocowaniu za uszami maseczki dobrze przylegają do twarzy i gwarantują komfort noszenia. Stosowana bawełna nie blokuje swobodnego oddychania, i jest bezpieczna dla skóry, nie powoduje reakcji alergicznych. Delikatna struktura nie powoduje ucisku i jest wykonana z najwyższą starannością co pozwala w długotrwałym użytkowaniu. Zapewnia swobodę ruchu twarzy w czasie mówienia. Maska chroni przed pyłami, dymami, zanieczyszczeniami, które są szkodliwe dla naszego zdrowia i cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza.
Ograniczają ryzyko zakażenia i rozprzestrzeniania się wirusa lecz nie zapewnia gwarancji całkowitej ochrony, natomiast znacząco podnosi bezpieczeństwo użytkownika.

Opakowanie: 10sztuk
jednostka miary szt.
SKU 1218
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK5
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, beauty
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Enter your contact details, our trader will contact you about the offer