THC STRIP - testy paskowe z moczu 10szt.

Stawka Vat:
8%
Dostępność: tak
Rodzaj opakowania: op. | Ilość sztuk w opakowaniu: 10 szt
79,99 zł
/ op. brutto
Szybki test immunologiczny paskowy do jakościowego wykrywania metabolitów THC (kwasu 11-nor-Δ9-THC-9-karboksylowego) w ludzkim moczu.
Marihuana, konopie lub tetrahydrokanabinol (THC) to środki halucynogenne otrzymywane z kwitnących części rośliny konopi. Głównym sposobem zażywania marihuany/konopi indyjskich jest jej palenie. Większe dawki powodują u osób uzależnionych zaburzenia centralnego układu nerwowego, zmienny nastrój, postrzeganie sensoryczne, brak koordynacji, osłabioną pamięć krótkotrwałą, niepokój, paranoję, depresję, dezorientację, halucynacje i przyśpieszone bicie serca. Może wystąpić tolerancja efektów sercowych i psychotropowych, a syndrom odstawienia może powodować niepokój, bezsenność, anoreksję i nudności. Po zażyciu marihuany, głównym produktem jej przemiany, która odbywa się w wątrobie, jest kwas 11-nor-9-THC-9-karboksylowy i jego glukuronid. Tak więc obecność w moczu kanabinoidów, zawierających głównie metabolit karboksylowy wskazuje na użycie marihuany/konopi indyjskich.
THC Strip wykrywa THC w moczu do 10 dni od momentu użycia, w przypadku długotrwałego używania 14 do 18 dni, a w przypadku nałogowych palaczy do 20 dni lub dłużej.
jednostka miary op.
Ilośc w opakowaniu 10 szt
SKU 7075
Min. cena (30 dni) 59,99 zł
Dodano przez BOK1
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, diagnostyce laboratoryjnej
Materiał do badania mocz
Czas odczytu wyniku 5 minut
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.