Kościotrzymacz LANE, długość 33 cm lub 45 cm

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
Od 399,99 zł
/ szt. brutto
Kleszcze do przytrzymywania kości Lane to specjalistyczne narzędzie chirurgiczne, powszechnie używane przez chirurgów ortopedów do chwytania, przytrzymywania i mobilizowania złamanych fragmentów kości w celu ich ponownego ustawienia w pierwotnym układzie anatomicznym.

Wykonane z niemieckiej i japońskiej stali nierdzewnej typu : SUS 420 J1, SUS 420 J2, AISI 410, AISI 420, AISI 304 lub najwyższej jakości mosiądzu bądź aluminiumCechy:

  • 2 x 2 Ząbkowane końcówki Kratownica Bezpieczne uchwyty.
  • Instrument dostępny  w długości 33 cm oraz 45 cm 
  • Atraumatyczne ząbkowanie szczęk dla uniknięcia miejscowych urazów.
  • Mechanizm zapadkowy pręta zapewniający statyczne zamknięcie szczęk.
  • Kleszcze do przytrzymywania kości Lane oferują wiele korzyści chirurgicznych dla chirurgów ortopedów. Korzyści te są przydatne przy wykonywaniu zabiegów redukcji i unieruchamiania złamań kości.
  • instrument posiada 2 x 2 ząbkowane szczęki o kwadratowym kształcie. Ponadto, szczęki posiadają poziome ząbkowania na swoich wewnętrznych powierzchniach, które pomagają w łatwym uchwyceniu pożądanego fragmentu kości. Następnie chirurdzy repozycjonują fragment kości i utrzymują go w miejscu w celu redukcji lub fiksacji.
  • urządzenie posiada rękojeść w stylu szczypiec z mechanizmem zapadkowym w dolnej części. Ponadto, jeden z trzonków rękojeści posiada występ haka, na którym operator może oprzeć rękę.
Nazwa katalogu narzędzia 15- Operacja Kości
jednostka miary szt.
produkt najczęściej używany w chirurgii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu
SKU 7886
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK2
Sterylność Niesterylne
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.