Klamra wyciągowa typ Kirschner II

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
Od 899,99 zł
/ szt. brutto
Klamry wyciągowe są powszechnie stosowane przez chirurgów ortopedów do tymczasowego unieruchamiania złamań wymagających trakcji szkieletu.

Wykonane z niemieckiej i japońskiej stali nierdzewnej typu SUS 420 J1, SUS 420 J2, AISI410, AISI 420, AISI 304 lub najwyższej jakości mosiądzu bądź aluminium.

Instrument służy do wyciągowego leczenia złamań kości kończyn z zastosowaniem drutów (grotów) Kirschnera o średnicach od 1,0 do 2,4 mmCechy:

  • Śruba kciukowa ułatwia zwiększenie szerokości łuku
  • Dostępne w dwóch rozmiarach, aby dopasować się do różnych wskazań chirurgicznych
  • umożliwiają lekarzom prawidłowe zespolenie złamań kości. Chirurdzy mocują łuk do trzpieni przedłużających wprowadzonych do kości. Jest to niezbędne do wykonania tymczasowego unieruchomienia, aby złamanie mogło się prawidłowo zagoić.
  • mały łuk o szerokości wewnętrznej 180 x 100mm oraz duży łuk o szerokości wewnętrznej 270 x 140mm. Dodatkowo wewnętrzna listwa śrubowa pozwala na otwarcie ramion łuku na większą odległość.

Chirurdzy rozpoczynają od wwiercenia trzpieni śrubowych w dystalnym odcinku złamanej kości. Następnie przymocowują łuk do tych szpilek, aby utrzymać obie strony złamania w jednej linii. Jest to ważne, aby zapobiec niewłaściwym połączeniom i deformacjom.
Nazwa katalogu narzędzia 14- Operacja Kości
numer REF: 14.0430.27
jednostka miary szt.
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, ortopedii i traumatologii narządu ruchu
SKU 7685
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK2
Sterylność Niesterylne
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.