Incidin OxyWipe S chusteczki sporobójcze (100 szt.)

Stawka Vat:
8%
Dostępność: tak
Kod produktu:
3083020
49,98 zł
/ op. brutto
Gotowe do użycia chusteczki sporobójcze do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni na bazie szybko działającego H2O2. Nie tylko skutecznie zwalczają różne rodzaje patogenów, ale także nie pozostawiają żadnych aktywnych pozostałości. Doskonała kompatybilność materiałowa pozwala na stosowanie produktu na większości powierzchni w placówkach opieki zdrowotnej. Produkt jest łatwy w użyciu dzięki wygodnej formie chusteczki do nosa.
Innowacyjna formuła Incidin ™ OxyWipe S zapewnia szereg korzyści wynikających z zastosowania opatentowanego roztworu nadtlenku wodoru o szerokim spektrum działania.
Chusteczki są skuteczne przeciwko szerokiej gamie bakterii i wirusów i nie pozostawiają żadnych aktywnych pozostałości dzięki składnikowi aktywnemu, który rozkłada się na wodę i tlen.

Incidin ™ OxyWipe S zapewnia:
- Szybko działający H2O2 ™
- Substancja czynna rozkłada się na wodę i tlen
- Chusteczki sporobójcze i wirusobójcze do wszystkich powierzchni
- Doskonała kompatybilność materiałowa
- Szybko działające, sporobójcze, gotowe do użycia chusteczki do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni.

◢ Zgodnie z dyrektywą 93/42 / EWG: dla wyrobów medycznych.
◢ Biocyd: do ogólnych powierzchni.

PROCEDURA
Incidin ™ OxyWipe S: wyjmuj chusteczki pojedynczo z opakowania. Przetrzyj nimi zdezynfekowane powierzchnie i pozostaw do wyschnięcia, nie spłukuj. Zwróć uwagę na dokładne zwilżenie powierzchni. Po użyciu zamknąć pojemnik. W przypadku dezynfekcji powierzchni stykających się z żywnością, po zakończeniu procesu wszystkie powierzchnie mające kontakt z preparatem należy dokładnie spłukać zimną wodą. Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na czynniki utleniające, takie jak marmur, miedź lub mosiądz. Stosowanie środków czyszczących i dezynfekujących nie zastępuje regularnego mycia.

Wymiar chusteczek:
20 x 20 cm

Gramatura:
50 g/m2
numer REF: 3083020
dostępna pojemność 100 szt.
ilość zbiorczo 6 op. x 100 chust.
jednostka miary op.
spektrum działania bakteriobójcze, wirusobójcze, sporobójcze, grzybobójcze, prątkobójcze, drożdżobójcze, wysokie spektrum biobójcze
stężenie i czas działania od 15 sekund
cechy produktu myjąco-dezynfekujący
rodzaj opakowania Flow-pack
producent Ecolab
Dodano przez BOK5
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, chorobach zakaźnych, ginekologii i położnictwie, weterynarii