Aspirator elektryczny do nosa VITAMMY Colibri

Stawka Vat:
8%
Dostępność: tak
Kod produktu:
9083004
99,99 zł
/ szt. brutto
Vitammy Colibri odciąga duży katar i mały katarek zawsze w delikatny i skuteczny sposób. Aspirator posiada dużą moc ssania, ale to od użytkownika zależy, w jaki sposób będzie używał odciągacza kataru.
Z Vitammy Colibri, można odciągać wydzielinę z nosa etapami, metodą krok po kroku, lub w sposób ciągły.
Aspirator pracuje cicho, dlatego można z niego korzystać nawet gdy dziecko śpi bez zakłócania snu maluszka. Vitammy Colibri, można stosować u dzieci w wieku 0 - 12 lat, a dzięki dwóm elastycznym końcówkom, opiekun jest w stanie oczyszczać nos u dziecka w sytuacji kataru różnego pochodzenia.
- Końcówka o węższym przekroju przeznaczona dla mniejszych dzieci i ich małych nosków oraz przy rozwodnionej i cieknącej z nosa wydzielinie.
- Końcówka o szerszym przekroju dedykowana dla starszych dzieci, oraz do stosowania przy gęstej wydzielinie.
Kształt Vitammy Colibri jest dostosowany do potrzeb osoby, która odciąga katar - aspirator wygodnie leży w dłoni, przycisk ON/OFF łatwo zlokalizować pod opuszkiem palca. Dziecko, któremu odciąga się katar nie odczuwa dyskomfortu w trakcie zabiegu, nie musi kłaść się, czy wyginać głowy do niewygodnej pozycji, zachowuje normalną postawę - pionową. Vitammy Colibri to urządzenie o kompaktowej budowie, łatwo je przygotować do czyszczenia. Niektóre części, jak np. zbiornik na wydzielinę, głowica, końcówki do aspiratora, można wyczyścić po każdym użyciu. Do czyszczenia tych trzech części, wystarczy woda z detergentem i dokładne osuszenie.

W zestawie znajduje się: aspirator, 2 elastyczne końcówki, baterie AA, 1,5V - 2 sztuki, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi w języku polskim.

Specyfikacja:
Przeznaczenie: dzieci w wieku 0-12 lat
Producent: VITAMMY
Rodzaj baterii: 2 baterie typu AA
Wymiary : 50,6 x 92,7 x 170,8 mm
Dodatkowe informacje:
- Moc ssąca 400 mmHg (53,3 kPa) 
- Ciśnienie akustyczne około 75 dB 
- Można stosować u dzieci w wieku 0 - 12 lat
numer REF: 9083004
jednostka miary szt.
SKU 7570
Min. cena (30 dni) 99,99 zł
Dodano przez BOK5
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, pediatrii, do użytku domowego i profesjonalnego, do użytku domowego
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.