Aspirator do nosa NOVAMA KIDS PINGO elektryczny z melodyjkami

Stawka Vat:
8%
Dostępność: tak
Kod produktu:
9072667
149,98 zł
/ szt. brutto
Aspirator Pingo to prosty w użyciu odciągacz kataru, który dzięki swoim zaletom sprawdzi się w każdym domu. Polecany jest dla dzieci w wieku od 0 do 12 lat. Lekki i cichy, nadaje się do stosowania w nocy, nawet gdy dziecko śpi. Nie wymaga kupowania materiałów eksploatacyjnych takich jak jednorazowe zbiorniczki, kapturki, pojemniczki.
Końcówki aspiratora umożliwiają dopasowanie zarówno do rodzaju kataru, jak i wieku dziecka (rozmiaru nozdrzy) - dzięki temu możliwe jest skuteczne odsysanie i prawidłowe uszczelnienie nawet w przypadku gęstego, uciążliwego kataru. Końcówki większe zalecane są dla starszych dzieci, w przypadkach kiedy katar ma gęstą wydzielinę. Końcówki mniejsze wykorzystujemy u młodszych dzieci, kiedy wydzielina z nosa jest rozwodniona i ciekła. Dobranie właściwego rozmiaru nakładki ma duże znaczenie, ponieważ wybór za dużej nakładki może podrażniać błonę śluzową nosa, wywoływać krwawienie, podrażnienie i ból.
Aspiracja szczególnie u najmłodszych dzieci może wywoływać dyskomfort lub strach. Aspirator NOVAMA PINGO został zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach, aby ograniczyć nieprzyjemne doznania. Aspirator ma możliwość ,,zająć" dziecko melodią, jedną z wybranych 12 utworów. Wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania muzyki (przycisk z nutką), można również wyłączyć tą funkcję np. w nocy.
Głowicę i jej części można skutecznie myć bieżącą wodą oraz dezynfekować wrzącą wodą.

W zestawie znajduje się: aspirator, 2 końcówki do nosa, 2 baterie typu AA, karta gwarancyjna, instrukcja w języku polskim.

Specyfikacja:
Przeznaczenie: dzieci w wieku 0-12 lat
Producent: NOVAMA
Rodzaj baterii: 2 baterie typu AA
Wymiary : 9,8 x 4,5 x 14,3 cm
Dodatkowe informacje:
- moc ssąca: 450 mmHg (60 kPa)
- ciśnienie 75-80 dB 
- materiał końcówki ssącej: silikon
numer REF: 9072667
jednostka miary szt.
SKU 7596
Min. cena (30 dni) 149,98 zł
Dodano przez BOK5
produkt najczęściej używany w pediatrii, do użytku domowego i profesjonalnego, do użytku domowego
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.