Velox Foam Extra

Dostępność: tak
-24%
Cena regularna 24,99 zł
/ szt. brutto
Od 18,99 zł
/ szt. brutto
Velox Foam Extra

Pianka Velox Foam Extra zalecana jest do dezynfekcji różnorodnych powierzchni sprzętu medycznego ze szkła, porcelany, metalu, gumy, tworzyw sztucznych oraz szkła akrylowego. Może być stosowana na oddziale intensywnej opieki medycznej oraz bloku operacyjnym, do dezynfekcji aparatury medycznej, sprzętu rehabilitacyjnego , foteli zabiegowych, inkubatorów i lamp. Nie zawiera aldehydów i fosforanów, dzięki czemu nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni. Posiada przyjemny zapach. 

Skuteczność mikrobiologiczna: Szczegółowe informacje są zawarte w ulotce produktowej.

Produkt wyposażony jest w podwójną końcówkę do sprayu i pianki. Zaleca się rozprowadzenie preparatu w postaci pianki. Spryskać preparatem powierzchnię z odległości 20-30 cm dbając o całkowite jej pokrycie. Nadmiar preparatu zdjąć używając np. ręcznika jednorazowego. Powierzchnia nie wymaga spłukania wodą. W celu dezynfekcji szczególnie delikatnych powierzchni (np. skóry naturalnej) zalecany jest test w niewidocznym miejscu. Wyrób przeznaczony do zastosowania przez profesjonalnego użytkownika.

Skład :

Amina, czwartorzędowy związek amonowy.

Dostępny jest w opakowaniach :

- butelka 1L ze spryskiwaczem 
- 5L kanisterUlotka produktowa
Karta charakterystyki
numer REF: 1L - SSE-GOT-ML405
5L - SSE-GOT-ML412
dostępna pojemność 1000 ml (1L), 5000 ml (5 L)
ilość zbiorczo 1L - 12 sztuk w kartonie
5L - 1 sztuk w kartonie
producent/importer/dystrybutor towaru MediSept
jednostka miary szt.
SKU 1382
spektrum działania bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze, prątkobójcze, drożdżobójcze, średnie spektrum biobójcze
stężenie i czas działania od 1 minuty
rodzaj preparatu bezalkoholowy
konsystencja produktu płyn
cechy produktu dezynfekujący, gotowy do użycia, małe powierzchnie, wysoka kompatybilność materiałowa, przy kontakcie z żywnością, przyjemny zapach, podwójny spryskiwacz (płyn lub piana)
rodzaj opakowania opakowanie z atomizerem, kanister
producent MediSept
Dodano przez BOK3
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, alergologii, anestezjologii i intensywnej terapii, angiologii, audiologii i foniatrii, balneologii i medycynie fizykalnej, beauty, chirurgii, chorobach zakaźnych, dermatologii i wenerologii, diabetologii, diagnostyce laboratoryjnej, endokrynologii, epidemiologii, farmakologii klinicznej, gastroenterologii, genetyce klinicznej, geriatrii, ginekologii i położnictwie, hematologii, hipertensjologii, immunologii klinicznej, internie, kardiologii, mikrobiologia lekarska, nefrologii, neonatologii, neurologii, neuropatologii, okulistyce, onkologii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, otorynolaryngologii, laryngologii, patomorfologii, pediatrii, pulmonologii, psychiatrii, radiologii i diagnostyce obrazowej, rehabilitacji, reumatologii, stomatologii, urologii