Stetoskop GESS STANDARD BK3001 - różne rodzaje

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
29,99 zł
/ szt. brutto
Stetoskop GESS STANDARD do manualnych ciśnieniomierzy, wykorzystywany przy osłuchiwaniu tonów Korotkowa. Dzięki zastosowaniu specjalnego stopu aluminium, z jakiego została wykonana głowica, stetoskop jest nie tylko bardzo lekki i charakteryzuje się wysoką odpornością na korozję, ale również zapewnia bardzo dobre parametry osłuchowe. Głowica została wyposażona w membranę o średnicy 1-3/4”. Jej obręcz wykonano w kolorze przewodów, a sama membrana jest bardzo przyjemna przy kontakcie ze skórą. Stetoskop sprawdza się w lecznictwie otwartym i zamkniętym dla personelu medycznego, w opiece weterynaryjnej, a także w zaciszu domowym.

Dostępne są modele stetoskopu z głowicą:
- pojedynczą
- podwójną dla dorosłych
- podwójną dla dzieci
- noworodkową.

Takie rozwiązanie daje o wiele większą możliwość prawidłowego osłuchiwania zarówno przy diagnostyce dorosłych, jak i dzieci, niż wykorzystywanie tylko jednego typu głowicy bez względu na to, jakiego bada się pacjenta.
Chromowana lira stetoskopu charakteryzuje się wysoką estetyką, trwałością i funkcjonalnością. Można ją wygodnie regulować, co zwiększa komfort użytkowania stetoskopu, a dodatkowo lira została zakończona oliwkami ABS, które zwiększają poziom dopasowania. System przewodów stetoskopu typu Y został wykonany z jednego kawałka tworzywa PCV, co sprawia, że jest bardzo odporny na uszkodzenia i odkształcenia.
jednostka miary szt.
SKU 7756
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK5
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, chirurgii, internie, pediatrii, weterynarii
Typ GESS STANDARD dwustronny, GESS STANDARD dziecięcy, GESS STANDARD jednostronny, GESS STANDARD noworodkowy
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.