naklejki podłogowe, ścienne

Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Filtry

Pozycji 13-15 z 15

Ustaw kierunek rosnący
Strona
 1. Naklejka na szybę, drzwi "STOP! RĘKAWICZKI"

  34,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 2. Naklejka na drzwi lub szybę "PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK" 30cm x 21cm

  34,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak
 3. Naklejka na szybę, drzwi "UWAGA!" - kwadrat 30cm x 30cm - ilość osób w lokalu

  34,99 zł
  / szt. brutto
  Dostępność: tak

Pozycji 13-15 z 15

Ustaw kierunek rosnący
Strona
Wprowadzane co jakiś czas obostrzenia powodują, że jako społeczeństwo musimy dostosowywać się do nowej sytuacji. Zachowywanie dystansu społecznego, regularna dezynfekcja rąk czy też noszenie maseczek to tylko niektóre z aspektów, które zmieniła w naszym życiu pandemia. W trosce o bezpieczeństwo Klientów Państwa firm, a także osób indywidualnych wprowadziliśmy do naszej oferty oznaczenia podłogowe oraz ścienne, informujące o podstawowych środkach ostrożności, które obecnie obowiązują w naszym kraju.

Poprzez znajdujące się w naszym asortymencie produkty pragniemy przyczynić się do poprawy świadomości Polaków na temat potencjalnych zagrożeń wynikających z zarażenia koronawirusem. Z tego względu oprócz oznaczeń podłogowych oraz ściennych przygotowaliśmy również naklejki informacyjne, które można wykorzystać np. do przyklejenia na drzwiach.
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.