Spinak do serwet Schaedel dł. 9cm

Stawka Vat:
8%
Dostępność: tak
Kod produktu:
07.0730.09
59,99 zł
/ szt. brutto
Spinak do serwet typu Schaedel to narzędzie z wysokostopowej stali chirurgicznej. To narzędzie chirurgiczne, które jest pomocne w trakcie operacji do mocowania obłożenia w okolicach pola operacyjnego. Instrument chirurgiczny znany również pod nazwą kleszcze do serwet czy zacisk do serwet. 

Jest to doskonała alternatywa do jednorazowych spinaków i spinaków Doyena. Służy również do umocowania za pomocą serwet kabla elektrokautera, aparatu ssącego lub innych przewodów, aby zapobiec ich splątaniu lub przypadkowemu zrzuceniu ze stołu operacyjnego podczas wykonywanego zabiegu.

Wykonany jest z wysokostopowej stali chirurgicznej. Produkt wielokrotnego użytku, może być poddawany procesowi sterylizacji.
numer REF: 07.0730.09
jednostka miary szt.
SKU 1723
Min. cena (30 dni) 59,99 zł
Dodano przez BOK7
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, anestezjologii i intensywnej terapii, chirurgii, dermatologii i wenerologii, gastroenterologii, geriatrii, ginekologii i położnictwie, internie, kardiologii, okulistyce, onkologii, stomatologii, urologii
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.