Spinak do serwet delikatny

Dostępność: tak
29,00 zł
/ szt. brutto
Spinak do serwet delikatny to narzędzie z wysokostopowej stali chirurgicznej, które jest pomocne w trakcie operacji do mocowania obłożenia w okolicach pola operacyjnego. Instrument chirurgiczny znany również pod nazwą kleszcze do serwet czy zacisk do serwet.

Opinaki używa się w celu przypięcia obłożenia do powłok ciała pacjenta oraz jego innych elementów wraz z przewodami. Wykorzystywane w przypadku użycia wielorazowego obłożenia chirurgicznego. Jest to doskonała alternatywa do jednorazowych spinaków i spinaków Doyena. Służy również do umocowania za pomocą serwet kabla elektrokautera, aparatu ssącego lub innych przewodów, aby zapobiec ich splątaniu lub przypadkowemu zrzuceniu ze stołu operacyjnego podczas wykonywanego zabiegu. Produkt wielokrotnego użytku, może być poddawany procesowi sterylizacji.
producent towaru AdMed
jednostka miary szt.
Dodano przez BOK7
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, anestezjologii i intensywnej terapii, chirurgii, dermatologii i wenerologii, gastroenterologii, geriatrii, ginekologii i położnictwie, kardiologii, neurologii, okulistyce, onkologii, stomatologii, urologii