Spinak Backhaus do serwet

Dostępność: tak
29,00 zł
/ szt. brutto
Spinak do serwet typu Backhaus z wysokostopowej stali chirurgicznej. To narzędzie chirurgiczne, które jest pomocne w trakcie operacji do mocowania obłożenia w okolicach pola operacyjnego. Instrument chirurgiczny znany również pod nazwą kleszcze do serwet czy zacisk do serwet. Opinaki Backhausa używa się w celu przypięcia obłożenia do powłok ciała pacjenta oraz jego innych elementów wraz z przewodami.

Kleszczyki do serwet Backhaus mają charakterystycznie ostro zakończoną i spiczastą część roboczą. Opinaki chirurgiczne są wykorzystywane w przypadku użycia wielorazowego obłożenia chirurgicznego. Jest to doskonała alternatywa do jednorazowych spinaków i spinaków Doyena. Służy również do umocowania za pomocą serwet kabla elektrokautera, aparatu ssącego lub innych przewodów, aby zapobiec ich splątaniu lub przypadkowemu zrzuceniu ze stołu operacyjnego podczas wykonywanego zabiegu.

Kleszczyki Backhausa posiadają certyfikaty CE oraz ISO. Produkt wielokrotnego użytku, może być poddawany procesowi sterylizacji.
producent towaru AdMed
jednostka miary szt.
Dodano przez BOK7
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, anestezjologii i intensywnej terapii, chirurgii, dermatologii i wenerologii, gastroenterologii, geriatrii, ginekologii i położnictwie, kardiologii, okulistyce, onkologii, stomatologii, urologii