Spinak Backhaus do serwet

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
59,99 zł
/ szt. brutto
Spinak do serwet typu Backhaus z wysokostopowej stali chirurgicznej. To narzędzie chirurgiczne, które jest pomocne w trakcie operacji do mocowania obłożenia w okolicach pola operacyjnego. Instrument chirurgiczny znany również pod nazwą kleszcze do serwet czy zacisk do serwet. Opinaki Backhausa używa się w celu przypięcia obłożenia do powłok ciała pacjenta oraz jego innych elementów wraz z przewodami.

Kleszczyki do serwet Backhaus mają charakterystycznie ostro zakończoną i spiczastą część roboczą. Opinaki chirurgiczne są wykorzystywane w przypadku użycia wielorazowego obłożenia chirurgicznego. Jest to doskonała alternatywa do jednorazowych spinaków i spinaków Doyena. Służy również do umocowania za pomocą serwet kabla elektrokautera, aparatu ssącego lub innych przewodów, aby zapobiec ich splątaniu lub przypadkowemu zrzuceniu ze stołu operacyjnego podczas wykonywanego zabiegu.

Kleszczyki Backhausa posiadają certyfikaty CE oraz ISO. Produkt wielokrotnego użytku, może być poddawany procesowi sterylizacji.
jednostka miary szt.
SKU 1707
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK7
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, anestezjologii i intensywnej terapii, chirurgii, dermatologii i wenerologii, gastroenterologii, geriatrii, ginekologii i położnictwie, kardiologii, okulistyce, onkologii, stomatologii, urologii
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.