Skalpel chirurgiczny Swann-Morton, jednorazowy, sterylny - op. 10 szt.

Dostępność: tak
Rodzaj opakowania: op. | Ilość sztuk w opakowaniu: 10 szt.
34,99 zł
/ op. brutto
Skalpel medyczny firmy Swann-Morton jest wysokiej jakości instrumentem o jednostronnym ostrzu stosowanym do precyzyjnego przecinania tkanek miękkich w ramach zabiegów operacyjnych lub chirurgicznych. Sterylizowany promieniami gamma i wytwarzany ze stali nierdzewnej, sterylny, jednorazowy, składa się rękojeści (wyprodukowanej z plastiku) i stalowego ostrza przytwierdzonego do niej na stałe. Skalpele są wyposażone w ostrza o różnych kształtach i jego rodzaj łączy się z rodzajem wykonywanego nacięcia.

Asortyment marki Swann-Morton posiada oznaczenie CE (zgodne z wymogami Medical Device Directive, 93/42/EEC) i cechuje go niezawodna ostrość i precyzja przy wykonywaniu cięć. Skalpele zapakowane są w zaawansowane opakowania, które zmieniają kolor po otwarciu narzędzia informując użytkownika o utracie strylności.

Po zakończeniu zabiegu, obie części są usuwane w całości, co jest ich zaletą gdyż nie wymagają procedur sterylizacyjnych, czasu przygotowania do ponownego użytku i eliminują ryzyko skaleczenia przy demontażu. Tego typu narzędzia są idealne do pracy w przychodniach, karetkach pogotowia ratunkowego, na SOR-ach i w gabinetach zabiegowych.

Opakowanie:
10 sztuk
numer REF: rozmiar 10: SWANN-MORTON 0501
rozmiar 11: SWANN-MORTON 0503
rozmiar 12: SWANN-MORTON 0504
rozmiar 15: SWANN-MORTON 0505
rozmiar 21: SWANN-MORTON 0507
producent/importer/dystrybutor towaru Swann Morton
jednostka miary op.
Ilośc w opakowaniu 10 szt.
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, chirurgii, chirurgii naczyniowej, neurologii, stomatologii, urologii, weterynarii, zakładach pogrzebowych
SKU 6299
Dodano przez BOK4
Typ narzędzia Skalpel ze stali nierdzewnej
Sterylność Sterylne
rękojeść skalpela plastikowa