Skalpel chirurgiczny Swann-Morton, jednorazowy, sterylny - op. 10 szt.

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
Rodzaj opakowania: op. | Ilość sztuk w opakowaniu: 10 szt.
39,99 zł
/ op. brutto
Skalpel medyczny firmy Swann-Morton jest wysokiej jakości instrumentem o jednostronnym ostrzu stosowanym do precyzyjnego przecinania tkanek miękkich w ramach zabiegów operacyjnych lub chirurgicznych. Sterylizowany promieniami gamma i wytwarzany ze stali nierdzewnej, sterylny, jednorazowy, składa się rękojeści (wyprodukowanej z plastiku) i stalowego ostrza przytwierdzonego do niej na stałe. Skalpele są wyposażone w ostrza o różnych kształtach i jego rodzaj łączy się z rodzajem wykonywanego nacięcia.

Asortyment marki Swann-Morton posiada oznaczenie CE (zgodne z wymogami Medical Device Directive, 93/42/EEC) i cechuje go niezawodna ostrość i precyzja przy wykonywaniu cięć. Skalpele zapakowane są w zaawansowane opakowania, które zmieniają kolor po otwarciu narzędzia informując użytkownika o utracie strylności.

Po zakończeniu zabiegu, obie części są usuwane w całości, co jest ich zaletą gdyż nie wymagają procedur sterylizacyjnych, czasu przygotowania do ponownego użytku i eliminują ryzyko skaleczenia przy demontażu. Tego typu narzędzia są idealne do pracy w przychodniach, karetkach pogotowia ratunkowego, na SOR-ach i w gabinetach zabiegowych.

Opakowanie:
10 sztuk
Nazwa katalogu narzędzia 04- Skalpele
numer REF: rozmiar 10: SWANN-MORTON 0501
rozmiar 11: SWANN-MORTON 0503
rozmiar 12: SWANN-MORTON 0504
rozmiar 15: SWANN-MORTON 0505
rozmiar 21: SWANN-MORTON 0507
rozmiar 22: SWANN-MORTON 22
rozmiar 23: SWANN-MORTON 23
rozmiar 24: SWANN-MORTON 24
jednostka miary op.
Ilośc w opakowaniu 10 szt.
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, chirurgii, chirurgii naczyniowej, neurologii, stomatologii, urologii, weterynarii, zakładach pogrzebowych
SKU 6299
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK4
Typ narzędzia Skalpel ze stali nierdzewnej
Sterylność Sterylne
rękojeść skalpela plastikowa
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.