Ściereczka z mikrofazy 30x30 MIX (op. 4szt)

Stawka Vat:
23%
Dostępność: tak
Rodzaj opakowania: op. | Ilość sztuk w opakowaniu: 4
Kod produktu:
IM-AKC-0308C
29,99 zł
/ op. brutto
Ściereczka z mikrofazy 30x30 MIX
Ściereczka z mikrofazy ogólnego zastosowania przeznaczona do mycia wszelkich powierzchni zmywalnych takich jak blaty, lustra, szyby, meble biurowe i sprzęt komputerowy. Dzięki wyjątkowym właściwościom mikrofazy, ściereczka zapewnia wysoki komfort mycia zarówno na mokro, jak i na sucho. Gwarantuje wyjątkowe właściwości zbierania i zatrzymywania w swojej strukturze brudu, kurzu i płynów. Absorbuje do 8 razy więcej wody niż sama waży. Wytrzymałość: ok. 300 cykli prania.

Sposób użycia: Do wycierania kurzu zaleca się używać suchej ściereczki. W celu umycia powierzchni należy zwilżyć ściereczkę wodą. Zastosowanie płynu myjącego zwiększa skuteczność aktywnej mikrofazy. Ściereczka nie rysuje powierzchni i nie pozostawia smug.

Skład: 80% poliester, 20% poliamid

Wymiary:
30 x 30 cm

Waga:
20 g

Gramatura:
200 g/m2

4 kolory ściereczek w 1 opakowaniu (czerwona, niebieska, żółta, zielona)

Temperatura prania: 60°C.

Ściereczki pakowane po 4 sztuki w foliowym opakowaniu zbiorczym, każde opakowanie posiada etykietę. Każda ściereczka ma wszywkę z informacją o sposobie użycia i instrukcję prania.
numer REF: IM-AKC-0308C
jednostka miary op.
Ilośc w opakowaniu 4
SKU 4478
Min. cena (30 dni) 29,99 zł
Dodano przez BOK3
produkt najczęściej używany w nie określono
Produkt Czyściwa i pady
Materiał mikrofaza ( mikrofibra )
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.