Rękawiczki lateksowe, sterylne, z przedłużonym mankietem, bezpudrowe, cieliste, ANSELL GAMMEX® Latex Long Cuff - 1 para

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
Rodzaj opakowania: para | Ilość sztuk w opakowaniu: 1 para
Nowość
6,99 zł
/ para brutto
Strona sklepu AdMed Medical Partner s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam

Lateksowe rękawice chirurgiczne GAMMEX® Latex Long Cuff z przedłużonym mankietem łączą w sobie optymalną grubość oraz miękką, a zarazem wytrzymałą formułę, co gwarantuje wysoką zręczność i wrażliwość dotykową, niezbędne do bezpiecznego i efektywnego wykonywania zabiegów. Idealne do zabiegów w głębokich jamach ciała, są o ponad 33% dłuższe niż standardowe rękawice chirurgiczne Ansell, dzięki czemu zapewniają ochronę również powyżej łokcia. Ich mikroteksturowana powierzchnia ze specjalnie zoptymalizowanym wykończeniem gwarantuje doskonałą przyczepność nawet w wilgotnym środowisku, umożliwiając bezpieczne trzymanie noworodków oraz precyzyjną obsługę drobnych narzędzi. Anatomiczny kształt i bezpudrowa formuła zapewniają wysoki komfort oraz idealne dopasowanie, co sprzyja niezawodnej wydajności podczas długotrwałych procedur. 

Dodatkowym atutem jest opatentowana technologia Ansell wspomagająca zakładanie, która ułatwia użytkowanie zarówno przy pierwszym nałożeniu, jak i podczas zmian w trakcie operacji. Co więcej, rękawice zostały przebadane zgodnie z normą ASTM D6978 i mogą być bezpiecznie stosowane do pracy z wieloma lekami chemioterapeutycznymi.

Każda para pakowana jest sterylnie w blister, dzięki czemu zapobiega potencjalnym infekcjom podczas badań. Idealnie dopasowują się do dłoni, a prosty mankiet pozwala dobrze zabezpieczyć ręce oraz odzież podczas zabiegu lub innych czynności.

Ansell GAMMEX® Latex Long Cuff to rękawica premium łącząca bezpieczeństwo, komfort, wytrzymałość, oraz funkcjonalność przy podwójnym rękawicowaniu i procedurach wymagających chemicznego zabezpieczenia. Szczególnie polecana jako rękawica zewnętrzna dla chirurgów i personelu medycznego.

Rękawiczki znajdują szerokie zastosowanie w diagnostyce, w specjalistycznych gabinetach lekarskich, podczas prowadzenia wyspecjalizowanych badań medycznych, w laboratoriach, czy też opiece pooperacyjnej, pielęgniarskiej, w gabinetach terapeutycznych jak i przemyśle farmaceutycznym. Nadają się do wszystkich obszarów chirurgicznych gdziekolwiek użytkownik porusza się w sterylnym otoczeniu (również podczas obchodzenia się z materiałem zanieczyszczonym lub skażonym). Idealne do operacji jak i małych interwencji chirurgicznych, zmian opatrunków, nakłuć itp.

 

Zalecane zastosowania:

  • Zwiększona ochrona nadgarstków i ramion

  • Minimalizacja ryzyka kontaktu pracowników służby zdrowia z rozpryskami płynów ustrojowych

  • Umożliwiają łatwe zakładanie również na wilgotne dłonie
  • Do warstwowego użytkowania – doskonale sprawdzają się jako warstwa zewnętrzna w systemie podwójnych rękawic chirurgicznych.

 

Specyfikacja produktu:

  • Materiał: lateks kauczuku naturalnego
  • Bezpudrowe
  • Kolor: cielisty, naturalny
  • Mankiet: przedłużony, rolowany
  • Powierzchnia zewnętrzna: teksturowane palce i wnętrze dłoni
  • Powierzchnia wewnętrzna: pokryta polimerem, ułatwia zakładanie, nawet na wilgotne dłonie
  • Poziom chwytności: umiarkowany
  • Zapobieganie alergiom: brak
  • Przetestowane pod kątem stosowania w chemioterapii: tak, zgodnie z normą ASTM D6978 (niewymienione w sekcji 510k przepisów dotyczących
    Agencji Żywności i Leków w USA)
  • Szczelność: AQL 0,65 (poziom I – bardzo niski poziom wad)
  • Katalizatory chemiczne wulkanizacji: Dietyloditiokarbaminian cynku (ZDEC), Merkaptobenzotiazol cynku (ZMBT)

 

Dostępne w rozmiarach: 6; 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5

 

Pakowanie:

  • 1 para w saszetce/blistrze
  • 50 par/pudełko
  • 4 pudełka = 200 par/karton
jednostka miary para
Ilość w opakowaniu 1 para
ilość zbiorczo 50 par w opakowaniu
4 opakowania/50 par
SKU 29616
Min. cena (30 dni) 6,99 zł
Rodzaj rękawiczek: lateksowe
klasyfikacja CE rękawiczki klasa I - wyrób medyczny, kategoria III - do użycia w warunkach wysokiego ryzyka
Rodzaj rękawiczki: jałowa, bezpudrowa, medyczna
AQL (poziom szczelności rękawiczki) ≤ 0.65
długość mankietu rękawiczki przedłużony mankiet
dodatkowe standardy bezpieczeństwa odporne na przenikanie wirusów, odporne na przenikanie cytostatyków, odporne na przenikanie substancji chemicznych, możliwy kontakt z żywnością
zgodność z normami EN 455-1, EN 455-2, EN 455-3, EN 455-4, EN 420, EN 421:2010, EN 374-1:2016, EN 374-5:2016, EN 13485:2016, ASTM D 3577, EN ISO 21420:2020, ISO 10282:2023, CE 0493 (PPE) + CE 2797 (MD), AS/NZS 4179
Dodano przez BOK4
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, beauty, Szkoły, uczelnie, studia, Szpitale, weterynarii, zakładach pogrzebowych, do użytku domowego i profesjonalnego, podologii, Domy Pomocy Społecznej, Hospicja/ Domy Opieki Długoterminowej, Laboratorium, Laboratoria, Kosmetolog
kolor cielisty
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.