Prowadnica do drutu Demel

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
-44%
Cena regularna 89,99 zł
/ szt. brutto
Od 49,99 zł
/ szt. brutto
Prowadnice do drutu Demel pomagają lekarzom w przeprowadzaniu operacji kostnych. Chirurdzy używają ich do umieszczania drutów wokół twardych powierzchni i płytek kostnych w przypadku konieczności naprawy złamań. Pomagają one również w łączeniu kawałków kości poprzez zapętlanie drutów wokół nich i zaginanie ich końców na miejscu.

Chirurdzy chwytają za uchwyt, aby poprowadzić druty wokół różnych struktur. Obrót powoduje wciśnięcie drutu na miejsce i jego bezpieczne zaciśnięcie. Solidny uchwyt z grubą ramą,zwiększa kontrolę i zręczność użytkownika. Zewnętrzne kąty, zwiększają komfort i przyczepność.

Zakrzywione ostrze, łatwo dopasować się do kościstych powierzchni. Szeroki łuk, zapobiega przypadkowym poślizgnięciom podczas krytycznych procedur. Prosta i smukła szyjka umożliwia bezpośrednią widoczność końcówki roboczej w wąskich przestrzeniach.

Prowadnica Demel dostępna jest w trzech rozmiarach o długości:
- 27,5 cm
- 28,5 cm
- 30,5 cm
Nazwa katalogu narzędzia 14- Operacja Kości
numer REF: 14.0296.01, 14.0296.02, 140296.03
jednostka miary szt.
produkt najczęściej używany w chirurgii
SKU 7954
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK1
Typ narzędzia Prowadnik do drutu
Sterylność Niesterylne
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.