POBIERZ
Ilość produktów: 0
Kwota: 0.00 PLN
24h
Dostawa 24h!
Dziś zamawiasz, jutro otrzymujesz!
Zadzwoń - infolinia 24/7! +48 792 863 761
Zostaw swój numer, oddzwonimy!
najniższe ceny

Pojemniki na odpady medyczne, worki sanitarne

W tej kategorii prezentujemy szeroki wybór pojemników i worków na odpady medyczne i sanitarne. Produkty dostępne są w różnych wariantach pojemności. Znajdują powszechne zastosowanie w ośrodkach ochrony zdrowia: laboratoriach, gabinetach lekarskich i zabiegowych, przychodniach, szpitalach itp. Oferujemy worki sanitarne do ogólnego gospodarowania odpadami, a także specjalistyczne, wykonane z PCV pojemniki na odpady medyczne i niebezpieczne – takie jak igły, skalpele, pipety i inne przybory mogące stwarzać ryzyko zakażenia. Pojemnik jest przystosowany do ściągania igieł ze strzykawek bez dotykania, a po założeniu pokrywy jest hermetycznie zamknięty i może trafić do utylizacji.

Odpady medyczne i sanitarne powinny być odpowiednio gromadzone, a także wstępnie magazynowane z zastosowaniem niezbędnych środków ostrożności, uwzględnieniem właściwości oraz sposobu unieszkodliwienia lub odzysku. Niezbędne jest także właściwe oznakowanie worków i pojemników, zawierające nazwę wytwórcy, REGON, nr księgi rejestrowej z rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą, datę i godzinę otwarcia oraz zamknięcia.

WYŚLIJ ZAPYTANIE Nie znalazłeś pożądanego produktu, bądź nie widzisz jego ceny?
Wyślij nam zapytanie, podając nazwę
produktu oraz swój adres e-mail.
PLIKI DO POBRANIA Pobierz aktualny katalog produktów i ulotki.
Aby poprawnie wyświetlić zawartość potrzebujesz Adobe Reader

DRUKI MEDYCZNE Druki medyczne
Pobierz za darmo!
Tylko u nas całkiem za darmo pobierzesz wszystkie niezbędne druki takie jak historia choroby, skierowania, karty przebiegu ciąży i wiele innych!
Całkowicie za darmo! PRZEJDŹ DO KATEGORII